Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Asena’nın evli sevgilisi için olay iddia

Magazin

15 Mart 2017 Çarşamba 14:35:41

Asena’nın evli sevgilisi için olay iddia

Bir süredir ekranlardan uzak olan Asena, bir süre önce Star Tv’de yayınlanan Duymayan Kalmasın adlı programa katılarak, 3 yıldır bir boksör ile birlikte olduğunu itiraf etmişti.

Asena'nın evli sevgilisi için olay iddia

Magazin gündemine bomba gibi düşen haberler ile Star Tv ekranlarında yayınlanan Duymayan Kalmasın adlı programda, ‘aslan parçası’ olarak nitelediği sevgilisinin kim olduğu ortaya çıktı.

Beraber olduğu kişinin Almanya’da Gramafon adlı mekanın sahibi, işletmeci Hasan Dere olduğu ortaya çıkarken, ilişki ile ilgili sarsan gerçekler yine Duymayan Kalmasın programında açıklandı.

5 yıldır birlikte olduğu sevgilisini Asena’nın elinden aldığını belirten şarkıcı Deniz Gençay, konuk olarak katıldığı programda göz yaşları içerisinde, “Asena 5 yıl beraber olduğum Hasan’ı elimden aldı. İkisini Semiha Yankı tanıştırdı. Hasan beni ve çevremi kullandı, restoranı benim sayemde büyüttü” açıklamalarında bulundu.

Adının geçmesi üzerine yayına bağlanan Semiha Yankı, canlı yayında Deniz Gençay ile tartışırken, Gençay’ın konuşmalarını kesmesi üzerine susmayacaksa yayından çıkacağını söyledi.

Asena’nın ilişkisi ile ilgili de konuşan Yankı, “Hasan ile Asena’nın aşkının mimarı benim ama Hasan, Deniz’den ayrıldıktan 4 ay sonra Asena’yla tanıştı. Hasan çocuğunun annesiyle uzun süredir ayrı. Yakında boşanıp Asena’yla evlenecek” dedi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı