Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Asena Atalay’ın serzenişi: Bende insanım!

Magazin

17 Mart 2017 Cuma 07:22:47

Asena Atalay’ın serzenişi: Bende insanım!

Caner Erkin ile evli olduğu dönemde hakkında çıkan haberlerle gündeme gelen, boşandıktan sonrada Caner Erkin’in tekrar evlenmesi sonrası, eski eşine hacizler gönderten Asena Atalay isyan etti.

Asena Atalay'ın serzenişi: Bende insanım!

Magazin gündeminden düşmeyen, bir kanalda sunuculuk yapan Asena Atalay, hakkında çıkan haberler ile ilgili devamlı üstüne gelinmesinden ötürü serzenişte bulundu.

Geçtiğimiz günlerde evinde çalışan yardımcısının, eski eşine “bilgi taşıdığı” gerekçesi ile kovduğu ile ilgili tekrar haber olan Atalay, bu konuda herhangi bir açıklama yapmamıştı.

Son olarak da yine eski eşi ile dava sürecinde bulunan Atalay, internet’te kendisi hakkında yer alan haberleri sildirmek için bir girişimde bulunmuş, ancak çok fazla haber olması nedeni ile bu girişimi sonuçsuz kalmıştı.

Magazin gündeminde kendisi ile ilgili yer alan haberler için isyan eden Atalay, olayların göründüğü gibi olmadığını belirterek, açıklama da bulundu.

“Benim üzerime oynuyorlar. Olaylar anlatıldığı gibi değil. İnsanlar beni robot sanıyor ama benim de bir kalbim olduğunu unutuyorlar” diyerek isyan etti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı