Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Asena Atalay’ın bir icra davası daha düştü

Magazin

24 Mart 2017 Cuma 10:58:29

Asena Atalay’ın bir icra davası daha düştü

Asena Atalay ile Caner Erkin arasında devam eden mahkemelerde, kararlar Asena Atalay’ın aleyhine çıkmaya devam ediyor. Son görülen davada, Atalay’ın açtığı bir diğer icra takibi de iptal edildi.

Asena Atalay'ın bir icra davası daha düştü

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin, eski eşi tarafından icra takipleri için avukatı aracılığı ile itiraz etmişti. Geçtiğimiz günlerde görülen davada, Asena Atalay’ın 125 bin TL’lik icra takibinin durdurulmasına karar verilmişti.

Asena Atalay ilk şoku atlatamadan, mahkemeden çıkan kararla ikinci kez şok oldu. Sabah gazetesinde yer alan habere göre, ünlü futbolcu aleyhindeki icra takiplerini de tek tek durdurmaya başladı.

125 bin liralık icra takibinin durdurulmasının ardından, Asena Atalay’ın 451 bin 151 lira değerinde ki icra takibi de mahkeme kararıyla durduruldu.

İstanbul 3. İcra Hukuk Mahkemesi’nde itiraz eden Caner Erkin, “Aleyhindeki icra takibinin ilama aykırı olduğunu ve takibin iptaline karar verilmesini istedi. Caner’e karşı dilekçe veren Asena Atalay’ın avukatı da dekontların gerçeği yansıtmadığını, bakıcıya yapıldığı iddia edilen ödemelerden müvekkilinin haberinin olmadığını iddia etti.”

Görülen mahkemede çıkan kararda, “Şikâyetçinin şikâyetinin kabulü ile borçlu hakkındaki ilamlı takibin iptaline karar verildi” dendi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı