Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Asena Atalay striptiz iddialarına yanıt verdi

Magazin

4 Mart 2017 Cumartesi 13:37:47

Son Güncelleme: 04/03/2017 13:55:37

Asena Atalay striptiz iddialarına yanıt verdi

Aralarında ki gerilim bir türlü düşmeyen eski çift Caner Erkin ve Asena Atalay arasında ki karşılıklı iddialar söylenmeye devam ediyor. Son olarak Caner Erkin’in ‘direk dansı’ yapıyor iddiasında bulunduğu Atalay, bu iddiaları yanıtladı.

Asena Atalay striptiz iddialarına yanıt verdi

Eski çift’in arasında ki iddialar ve mahkeme süreçleri devam ediyor. Asena Atalay’ın son olarak gönderdiği icra sonrasında çileden çıkan Caner Erkin, “açtı ağzını yumdu gözünü” misali pek çok açıklama da bulunmuştu.

Bu açıklamalarından birinde de çocuklarının velayetini de alacağını ifade eden Caner Erkin, velayetin değiştirilmesi için avukatı aracılığı ile mahkemeye başvurmuştu.

Velayet değiştirme davasında, Atalay’a karşı tüm kozlarını kullanan Erkin, anne’nin asli görevi olan çocuğuna bakma işini bakıcılara bıraktığı, çocukla ilgilenmek yerine seyahatlerde, gece kulüplerinde gezdiği iddia edilmişti.

Çocuğun velayetini yüksek miktarlarda nafaka elde edebilmek için de aldığını iddia ederken, olayı bir adım öteye taşımış, Asena Atalay’ın gece kulüplerinde direk dansı yaptığını iddia etmişti.

Caner Erkin tarafından gelen bu iddialar ile ilgili bir süre sessiz kalan Asena Atalay, bu iddialar ile ilgili de bir cevap verdi.

Açıklamasında, “Türkiye’de striptiz kulüp mü var? Böyle bir şey olabilir mi?” dedi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı