Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Asena Atalay, ‘Ekonomik’ olarak zor durumda

Televizyon

9 Mart 2017 Perşembe 11:37:03

Asena Atalay, ‘Ekonomik’ olarak zor durumda

Geçtiğimiz yıl boşandığı Caner Erkin ile velayet, nafakanın ödenmemesi gibi sebeplerle davalık olan, son olarak açtığı icra davası da durdurulan Asena Atalay’ın avukatından bomba açıklamalar geldi.

Asena Atalay, 'Ekonomik' olarak zor durumda

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Aramızda Kalmasın programının yeni sunucularından, Sibel Can’ın da eski eşi Hakan Ural ile konuşan Atalay’ın avukatı Beyza Sındıraç, davaların gelişimi ve Atalay’ın ekonomik durumu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Atalay’ın avukatı ile olan bu görüşmeleri hakkında programda canlı yayında konuşan Ural, yaptığı açıklamalar ile magazin gündemine bomba gibi düştü.

Avukat Beyza Sındıraç’ın kendisini aradığını söyleyen Hakan Ural, “Bir protokol verdi. Ayrılmışlar, sözleşmeye bağlı olarak ‘yoksulluk nafakası’ olarak aylık 10 bin lira almış. Bunun dışında bir şey almamış. ‘Asena’nın ekonomik durumu nasıl?’ diye sordum. ‘Bugün ekonomik durumu iyi değil’ yanıtını verdi. Bir programdan elde ettiği gelirle yaşamaya çalışıyormuş. Oturduğu evin kirası şu an 15 bin lira. Kira sözleşmesi Caner’in üzerine, dolayısıyla icra takibi de Caner’e başlatılıyor. Bu nedenle o evden de çıkmak zorunda kalacak. Bence gidişat Asena’nın aleyhine. Sürekli talep eden insan konumunda. Caner’in de mutlaka haklı tarafları var. Asena’nın avukatı, maddi-manevi kazanımlarını elde etmek adına hukuki bir mücadele verdiklerini söyledi” şeklinde konuştu.

HABERİ YOKMUŞ

Sözlerine devam eden Ural, “Hediye edildiğini iddia ettiği ev ve araba gibi bazı mallar var. Asena bunları kendi üstüne olduğunu sanıyor. Ama iş bu noktaya gelince… Bence ayrılırken problem yoktu. Caner evlendikten sonra ekonomik talepler oldu. Açıklamalar sonrası olay büyüdü, bu boyutlara geldi. Asena’nın standardı ve elde ettiği gelir arasında fark var. Bu nedenle ekonomik sıkıntı çekecek” ifadelerini de kullandı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı