Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Asena Atalay durmaya niyetli değil!

Magazin

16 Şubat 2017 Perşembe 19:45:21

Asena Atalay durmaya niyetli değil!

Ünlü futbolcu Caner Erkin ve eski eşi Asena Atalay arasında gerilim hızla tırmanmaya devam ediyor. Bir süre sessizliğini koruyan Atalay, durmaya niyetli olmadığını gösterdi ve yasal olarak bir girişimde daha bulundu.

Asena Atalay durmaya niyetli değil!

Caner Erkin’in, Şükran Ovalı ile evlenmesi ile birlikte yasal olarak ataklarda bulunan Asena Atalay, Caner Erkin’e bir şok daha yaşattı.

İstanbul 2. Aile Mahkemesi’nde anlaşmalı olarak boşanan Caner Erkin ve eski eşi Asena Atalay, davalar nedeni ile magazin gündeminde ki yerlerini korumaya devam ediyorlar.

Habertürk’ten Hayati Arıgan’ın haberine göre, Asena Atalay, Erkin’in tüm mal varlığına tedbir konulması istemiyle evlilik birliği içinde edindiği malların paylaşımı için dava açtı.

İstanbul Aile Mahkemesi’ne Atalayın avukatı Beyza Sındıraç tarafından açılan davada Asena Atalay, kandırıldığını belirterek, ünlü futbolcunun servetinin yarısını istedi.

“Boşandıktan sonra maddi hayatına aynen devam edeceksin” dediğini iddia eden Atalay, ünlü futbolcunun kendisine hediye ettiği İstanbul Beykoz’daki 6 milyon dolarlık cam evi sattığını, hediye alınan Lamborgini Huracan, Porsche Carrera 911 Turbo, beyaz-kırmızı Porsche, beyaz Ferrari, beyaz Mercedes, beyaz Mercedes G otomobili de elinden aldığını belirtti.

Atalay, ünlü futbolcunun menkul, gayrimenkul ve futbol kulüplerinden alacaklarına ihtiyati tedbir konulmasını istedi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı