Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Arzu Şahin İsviçre’ye giriş yapamadan geri döndürüldü!

Magazin

24 Aralık 2017 Pazar 21:30:55

Son Güncelleme: 24/12/2017 23:08:51

Arzu Şahin İsviçre’ye giriş yapamadan geri döndürüldü!

İsviçre’ye alınmayan türkücü hüsrana uğradı.

Dünyanın en güvenilir ve en refah ülkeleri sıralamasında her daim ilk sıraları çeken İsviçre’de bugün yaşanan olaylar Türklere karşı dünya ülkelerinin tavrını bir kez daha net olarak gösterdi. Siyasi atışmalar dolayısı ile tüm dünyanın birçok gelişmiş ülkesi ve gelişmeye devam eden ülkesi tarafından Türk vatandaşlarına karşı gizliden gizliye uygulanan yaptırım ve engellemeler sürerken bunun son örneği de Arzu Şahin ile gündeme geldi.

İsviçre’ye giden ve bu sırada İsviçre tatili için hazırlık yaptığı iddia edilen türkücü, kendisinin ülkeye girişte alınmadığını ve İsviçre’ye henüz daha giremeden direkt olarak Türkiye’ye geri döndürüldüğünü açıkladı.

Yeşil Pasaportu Var Ama Giremiyor

İsviçre’de haksızlığa uğradığını, özel olarak kendisinin onca masraf yaparak İsviçre’ye gitmek için hazırlık yaptığını belirten Arzu Şahin hüsrana uğradı. Birçok ünlünün olduğu gibi kendisinin de yeşil pasaport sahibi olmasına rağmen ülkeye alınmadığını belirten türkücü, hem konser vermek hem tatil yapmak için gittiği ülkede konser tarihini ülkeye girişine izin verilmediği için geri dönmek zorunda kaldığını ifade etti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı