Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Arka Sokaklar bugün var mı? 6 ocak yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Dizi Haberleri

6 Ocak 2017 Cuma 14:09:18

Son Güncelleme: 04/07/2018 23:25:35

Arka Sokaklar bugün var mı? 6 ocak yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Arka Sokaklar 6 ocak yeni bölümü yayınlanacak mı, bugün var mı yoksa yeni bölüm ne zaman sorularının cevabını Kanal D verdi.

arka sokaklar 6 ocak var mı

6 Ocak tarihinde yayınlanması beklenen Arka Sokaklar dizisi yeni bölümünün neden yayınlanmadı, bugün yayınlanacak mı ya da yeni bölümü ne zaman şeklinde dizi izleyicilerinin sorduğu soruların cevabı Kanal D tarafından verildi.

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizisi olma niteliğine sahip Arka Sokaklar, 6 Ocak Cuma akşamı yayınlanması beklenen yeni bölümün ertelendiği haberi geldi.

Yeni yılın gelmesi ile birlikte bir bir dizilerin ara vermesi dizilerin hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı. Arka Sokaklar da izleyicilerini üzen dizilerden oldu.

Kanal D’nin yayın akışın da yapılan düzenleme ile Arka Sokaklar’ın bu akşam ekranlara gelecek olan bölümün “tekrar bölümü” olacağı anlaşıldı.

Yeni bölümde Hüsnü’nün açığa alınması ile Rıza Baba’nın ekibi şok yaşarken, müffetiş yeni bir hamle yapıyor ve Ali ile Hüseyin’in de üstüne gidiyor. Tüm bu gelişmelerin yaşanacağı Arka Sokaklar’ın yeni bölümü olan 423.bölümü 13 Ocak Cuma akşamı Kanal D ekranlarında olacak.

Arka Sokaklar 423.Bölüm Fragmanı 13 Ocak Cuma akşamı ekrana gelecek yeni bölüm fragmanını haberin sonunda paylaşılmıştır.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı