Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Arka Sokaklar 435.Bölüm Fragmanı Mesut Vuruluyor

Dizi Haberleri

24 Mart 2017 Cuma 21:54:53

Son Güncelleme: 04/07/2018 16:36:57

Arka Sokaklar 435.Bölüm Fragmanı Mesut Vuruluyor

Arka Sokaklar’da, ekranlara gelen bölümde Mesut, Gümüş tarafından rehin alınan insanları kurtarmaya çalışırlar, bu esnada ise Mesut komiser çıkan kurşunla vurulur!

Arka Sokaklar 435.Bölüm Fragmanı Mesut Ölüm ile Burun Buruna!

Kovandere’de olan Mesut, oğlunu bulmak için her deliğe bakmaktadır. Tunç’u bulup, teroristleri yakalamaya çalışan terörle mücadele ekibi, çok ayrıntılı bir şekilde çalışma yürütürler.

Öte yandan Gümüş ve adamları, peşinde olan Mesut ve ekibe yakalanmamak için, ellerinde Tunç ile birlikte oradan oraya kaçmaktadır. Mesut yaklaştıkça, Gümüş ve adamlarını her defasında elinden kaçırır.

Rıza Baba ve ekibin aklı Mesut ve Tunç’ta olsa da İstanbul’da yapmaları gereken işler, yakalamaları gereken suçlular vardır.

Oktay ile birlikte aramaları esnasında bir gizli bir tünel keşfeden ikili, o tünele girip, ucunun nereye çıkacağını bilmeden tüneli takip ederler. Günlerce süren aramalar sonunda, tünel’in sonu Tunç’a çıkar ve Mesut oğlunu bulur.

Oğlunu bulmakla yetinmeyen Mesut, Gümüş’ü yakalamadan peşini bırakmaya da niyetli değildir. Gümüş’ü bulan Mesut, rehineleri kurtarmaya çalışırken, Gümüş’ün silahından çıkan kurşunla yaralanır ve ölüm ile burun buruna gelir.

Arka Sokaklar 435.Bölüm Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı