Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Arka Sokaklar 426.Bölüm Fragmanı – Patlamanın yaraları sarılmaktadır

Dizi Haberleri

20 Ocak 2017 Cuma 17:56:09

Son Güncelleme: 04/07/2018 23:18:52

Arka Sokaklar 426.Bölüm Fragmanı – Patlamanın yaraları sarılmaktadır

Arka Sokakların son bölümünde stad çevresinde gerçekleştirilen hain terör saldırısında ortalık toz duman olmuş, herkes bir yerlere savrulmuştur. Arka Sokakların 426.Bölüm fragmanında hain saldırının peşinde düşülüp, şehitlerin intikamı alınacak mıdır?

Arka Sokaklar 426.Bölüm Fragmanı - Patlamanın yaraları sarılmaktadır

Suat, Haydarberk’i de alıp Safranbolu’ya, Hüsnü’yü ziyarete gider. Ailesi ve ekip arkadaşlarından ayrı kalmanın üzüntüsünü yaşasa da onun için görev kutsaldır ve şerefli görevini neresi olursa olsun ifa etmek onun için bir onurdur.

Suat’ın da yokluğu ile evin reisliği Metin’e kalır. Zeliha’da yaptığı yayının ses getirmesini beklemektedir. İyi haber ise Veysel’in ne mal olduğunun ortaya çıkmış olmasıdır, çünkü bu Hüsnü’nün dönüşü için bir umut olur.

Mesut ve Ali, Sezgin ile Veysel’in nereden olduğunu bulmak için çabalamaktadır. Bu ipucuna ulaşabilecekleri Ender’in ifadesini alırlar ancak Ender dirense de, aşkı Gökçe kullanılarak baskı yapılınca konuşmaya başlar. Bağ evinde olduğu istihbaratını edinen ekip, bağ evine gider ancak oradan eli boş döner.

Müjdeli haberi vermek için Rıza Baba, Mesut, Selin ve Ali, Hüsnü’nün çalıştığı karakola giderler. Hüsnü, ekibe geri dönüyordur!

Çevik Kuvvet polislerinden Ferhat ve Osman, son dakika görevi olarak stad’a gönderilirler. Hain saldırıdan habersizce nöbette bekleyen polisler, bomba yüklü aracın üzerlerine doğru geldiğini fark ettiğinde artık çok geçtir.

Arka Sokaklar 426.Bölüm Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı