Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Arka Sokaklar 13. sezon Ne Zaman Başlayacak? 2018 2019

Dizi Haberleri

9 Temmuz 2018 Pazartesi 14:54:20

Son Güncelleme: 09/07/2018 14:55:03

Arka Sokaklar 13. sezon Ne Zaman Başlayacak? 2018 2019

Kanal D’nin sevilen dizisi Arka Sokaklar’da sıra 13. sezonda! Uzun yıllardır Kanal D ekranlarının vazgeçilmez dizisi olarak yayın hayatını sürdüren efsane dizi Arka Sokaklar’da 13. sezon heyecanı yaşanıyor. Geride kalan 12. sezonun ardından Arka Sokaklar 13. sezonuyla yine Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak! Ekranların sevilen dizisi Arka Sokaklar’ın 13. sezonunda neler olacak, oyuncu kadrosuna kimler eklenecek, kimler diziden ayrılacak? Sizler için araştırdık…

Kanal D’nin uzun yıllardır ekranlarda yer alan ve bıkmadan usanmadan izlenilen dizisi Arka Sokaklar 13. bölümüyle ekranlara yeniden merhaba diyor! 12 sezonunu başarıyla tamamlayan ve reytinglerde de hâlâ iyi sonuçlar elde etmeyi başaran Türker İnanoğlu yönetmenliğindeki Arka Sokaklar dizisi 13. sezonuyla yine kendi kanalı Kanal D’de yayınlanmayı sürdürecek! Arka Sokaklar’ın 13. sezonunda ekibe hangi isimler dahil olacak? Arka Sokaklar 13. sezonu ne zaman başlıyor? Sizler için hazırladık…

ARKA SOKAKLAR YENİ SEZONDA NELER OLACAK?

Rıza Baba ve ekibi İstanbul’un altını üstüne getirmeye devam ediyor! Ekip, birçok suç çetesini ve şebekeyi darma duman etmeye 13. sezonda da devam edecek. Hüsnü Komiserin kanser olduğu gerçeğini öğrenen ailesi ve ekip Hüsnü’ye destek olmak için ameliyata kadar uğurlamıştı. Yeni sezonda Hüsnü komiser ölecek mi? Hüsnü Çoban Arka Sokaklar’dan ayrılıyor mu? Şuan için bir şey diyemiyoruz. Öte yandan diziye yeni sezonda birçok ismin de dahil olması bekleniyor. Her sene belli bir oyuncu kadrosunun yani kemikleşmiş bir kadronun üzerine yeni isimler dahil eden dizinin bu sene de birçok oyuncuyla takviye yapması bekleniyor. Şuan için yeni sezonda Arka Sokaklar’a hangi isimlerin dahil olacağı da bilinmiyor ancak görüşmeler sürüyor.

Arka Sokakların yeni sezonu geride kalan 12 sezon kadar heyecanlı olacağı kesin. Özellikle Hüsnü ve Mesut komiserin durumları ne olacak? Saldırıya uğrayan Tunç ve Komiser Mesut tayin mi isteyecek? Dizi yeni sezonda da heyecanlı ve çalkantılı bölümlerle seyircisini Kanal D ekranlarına kilitleyecek!

ARKA SOKAKLAR 13. SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Kanal D’nin Arka Sokaklar dizisini yayından kaldıracağı söylentileri sosyal medya başta olmak üzere birçok platformda dillendirilmeye başlamıştı. Ancak artık Arka Sokaklar 13. sezonun yayınlanmasına kesin gözüyle bakılıyor. Dizinin herhangi bir reyting sorunu bulunmuyor ancak bunca geçen yıl sonucu bir eskime ve yıpranma olduğu da bir gerçek. Bu nedenle yeni sezonda reyting düşüşü söz konusu olabileceği dile getirilerek Kanal D’nin Arka Sokaklar’a yer vermeyeceği iddia edildi. Kanaldan ve dizi yapım ekibinden resmi bir açıklama gelmesi bekleniyor ancak dediğimiz gibi 13. Sezonun yayınlanmasına kesin gözüyle bakılıyor. Eğer aksi bir durum gerçekleşmezse Arka Sokaklar 13. sezonu, normal sezon açılışında Eylül-Ekim-Kasım aylarında yayın hayatını sürdürecek.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı