Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Arif ve 216 filminin kadın başrolü belli oldu

Film Haberleri

13 Mart 2017 Pazartesi 13:41:13

Arif ve 216 filminin kadın başrolü belli oldu

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın merakla beklenen Arif ve 216 filmi ile ilgili hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Ediz Hun, Filiz Akın gibi isimleri film’de oynamaya ikna eden Cem Yılmaz, geçtiğimiz günlerde de süperstar Ajda Pekkan ile de görüşmüştü.

Arif ve 216 filminin kadın başrolü belli oldu

Film’in oyuncu kadrosu için oldukça titiz bir çalışma yürüten ve birbirinden ünlü isimleri filme katan Cem Yılmaz, yeni filmi için aradığı başrol oyuncusunu sonunda buldu!

Geçtiğimiz günlerde, “Henüz belli değil, Cem Bey ile görüşmelerimiz devam ediyor” diyen Seda Bakan, Arif ve 216’nın kadın başrol oyuncusu oldu.

Serinin ilk filminde uzaylılar tarafından kaçırılan Arif’in, GORA gezegeninde tanıştığı 216 ile olan macerasının konu alındığı yeni filminin çalışmaları devam ediyor.

Son olarak Bana Sevmeyi Anlat adlı dizide Kadir Doğulu ile başrolü paylaşan Seda Bakan, son dizisi dışında daha çok komedi projelerinde yer alan bir isim.

Yani kadın başrol olarak yer alacağı Arif ve 216’nında olacağı gibi komedi yapımlarına hiçte yabancı bir isim değil!

Geniş Aile, Kardeş Payı, Zaman Makinesi gibi komedi yapımlarında rol alan başarılı oyuncu, aynı zamanda Yetenek Sizsiniz Türkiye’de de jürilik görevini üstlenmişti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı