Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Arif ve 216 filminin beklenen afişi paylaşıldı!

Film Haberleri

14 Mart 2017 Salı 14:13:11

Arif ve 216 filminin beklenen afişi paylaşıldı!

Cem Yılmaz’ın sabırsızlıkla beklenen Arif ve 216 filmi için oyuncu seçimleri devam ederken, Cem Yılmaz filmin afişini sosyal medya hesabından paylaştı.

Arif ve 216 filminin beklenen afişi paylaşıldı!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın hayat verdiği ‘Arif’ ve Ozan Güven’in canlandırdığı robot ‘216’nın maceralarının anlatılacağı Arif ve 216 filminin afişi paylaşıldı.

Serüvene G.O.R.A’da şu sıralar Kalbimdeki Deniz kadrosunda yer alan Özge Özberk ile başlayan Cem Yılmaz, serinin ikinci filminde A.R.O.G’da da Özge Özberk ile devam etmişti.

Sürpriz bir karar ile serinin üçüncü filmi olan Arif ve 216’da sempatik oyuncu Seda Bakan’ı kadın başrol olarak oynatma kararı alan Cem Yılmaz, hala filmin oyuncu kadrosunu genişletmeye devam ediyor.

Cem Yılmaz, instagram hesabından komedi projelerinde yer alan, son olarak Görümce filmi ile izleyici karşısına çıkan ve Tatlım Tatlım ile de beyazperde’de tekrar yer alacak olan Gupse Özay’i takip etmeye başladı.

Ünlü komedyenin sevgilisi Özge Sabuncu’nun da yakın arkadaşı olan Gupse Özay’ı takibe alması, yeni filminde Özay’ında rol alabileceği ihtimallerini ortaya attı.

İşte Cem Yılmaz’ın sosyal medyadan “İyi insanlar yalnızca filmlerde mi olur Arif?” notu ile paylaştığı o afiş:

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı