Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Arif V 216 afişleri ve fragmanı yayınlandı!

Televizyon

16 Aralık 2017 Cumartesi 16:58:29

Son Güncelleme: 16/12/2017 14:14:02

Arif V 216 afişleri ve fragmanı yayınlandı!

Arif V 216

Bu yılın en fazla merakla beklenen filmlerinden birisi olan Arif V 216’nın ilk afişi ve fragmanı yayınlandı. Türk televizyon tarihinde başta komedi sınıfında en fazla izlenen filmlere imza atan Cem Yılmaz’ın oynadığı filmde dikkat çekici sahnelerin söz konusu olacak olduğu biliniyor. Senaryosunun Cem Yılmaz tarafından yazıldığı filmin oyuncuları arasında da yine aynı şekilde Cem Yılmaz yer alıyor ve yönetmenliğini de Kıvanç Baruönü üstleniyor.

İnsanlara özenerek ”insan olma isteği” ile dünyaya gelen bir uzaylının insan olmak istemesi ve bunu yapmak için çok çeşitli aşamalardan geçmesi konu alınıyor. İnsan olmak için büyük maceralara imza atacak olan uzaylı ancak bir o kadar dünyalının filmde izleyicileri en fazla güldürecek olan karakterlerden birisi olacak olduğu tahmin edilmekte.

”İyi İnsanlar Sadece Filmlerde mi Olur?”

Arif V 216 filminde yer alacak diğer bir konunun ise ”iyi insanlar sadece filmlerde mi olur?” sorusuna yanıt aranacak olduğu belirtiliyor. Afiş ve fragmanların gelecek günlerde daha fazla yayılması ve yeni fragmanların söz konusu gündeme çıkabilecek olduğu tahmin edilmekte. Filmin 5 Ocak tarihinde sinemalarda yayınlanacak olduğu bilinmekte.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı