Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Aref öldü mü? Panzehir bulunamadı! Aref’in Son Sağlık Durumu

Özel Haber

17 Temmuz 2018 Salı 00:43:42

Aref öldü mü? Panzehir bulunamadı! Aref’in Son Sağlık Durumu

Yetenek Sizsiniz Türkiye programıyla adından söz ettiren Aref, Antalya’da gösteri sırasında Kobra yılına tarafından sokularak hastaneye kaldırılmıştı. Kobra yılına zehirinin Panzehiri olmadığı için sağlık bakanlığı tarafından Fransa’ya ardından Mısır’a gönderildi. Peki Aref’e Panzehir bulundu mu, Aref öldü mü?

İran Azerisi Türk illüzyonist Aref Ghafouri, kobra yılanı ısırması nedeniyle hastanelik oldukdan sonra Panzehir bulunamaması nedeniyle, Mısır’a götürüldü. Aref hakkında son dakika üzücü haberler gelmeye başladı. Aref’e ne Fransa’dan ne Mısır’dan Panzehir bulunamadı. Aref’in gece yarısı hayatını kaybettiği gündem oldu.

2011 yılında Show TV’deyken yapmış olduğu gösterilerle adından söz ettiren Aref, 2018 yılında Yetenek Sizsiniz programına yaşlı adam modunda girmiş, güzel bir gösteri yapmış ve kendini oylatmadan programdan ayrılmıştı. 28 yaşındaki İllüzyonist, yaşadığı talihsiz kaza sonrası Sağlık Bakanlığı yardımıyla yurt dışına gönderilmiş ve Aref İnstagram’dan Teşekkür etmiştir.

Aref öldü mü? Gece Yarısı üzücü haber!

Ünlü İllüzyonist Aref Ghafouri hakkında sosyal medyada öldü iddialarının ardı arkası kesilmiyor. Son gelen bilgilerde Aref’in hayatını kaybettiği bildiriliyor. Ancak yakın arkadaşları ve çevresi gerek İllüzyonist gerek gerçek hayatta dostları Panzehir’in bulunamadığı ve yoğun bakıma alındığını doğruladı. Ancak Aref Öldü haberleri henüz doğruluk payı içermiyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı