Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Aref Ghafouri kobra yılanı soktu! Aref öldü mü?

Özel Haber

16 Temmuz 2018 Pazartesi 10:20:24

Aref Ghafouri kobra yılanı soktu! Aref öldü mü?

Yetenek Sizsiniz yarışmasında tanınan ve ünlü olan, geçtiğimiz yıllarda şampiyonluk yaşayan ve kısa bir süre önce de Yetenek Sizsiniz Türkiye 2018 finallerinde yine büyülü bir şov yapan Aref Ghafouri’yi kobra yılanı soktu! Aref Ghafouri’nin sağlık durumu ne, yoğun bakımda mı? Aref Ghafouri ölecek mi? 

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında izlediğimiz Aref Ghafouri’nin başına korkunç bir olay geldi! Gelen bilgilere göre Aref Ghafouri’yi bir kobra yılanı soktu! Panzehir ise en yakın Mısır’da var! Ancak Mısır ile Türkiye arasında vize sıkıntıları yaşandığından Aref Ghafouri’yi bu zehirden kurtaracak panzehir Türkiye’ye getirilemiyor! Aref Ghafouri’nin ise 8 saat içinde bu panzehiri vücuduna enjekte edilmesi gerekiyor!

Aref Ghafouri’nin Mısır’a gitmesi de muhtemel. Şuanda 8 saatlik ömrü kalan ünlü sihirbaz Aref Ghafouri için Antalya Havalimanında bir uçak hazır bekletiliyor. Mısır ile görüşmeler de halen sürüyor! Aref Ghafouri’yi sokan kobra yılanının zehrinin panzehirini bulmak için resmi makamlar ve Aref Ghafouri sevenleri her türlü girişmde bulunuyor!

AREF GHAFOURİ’NİN 8 SAAT ÖMRÜ KALDI!

Aref Ghafouri eğer 8 saat içinde panzehire ulaşamazsa ölecek! Evet, şok bir gerçek gün yüzüne çıktı! Aref’i sokan Kobra yılanının panzehirini 8 saat içinde Aref’e ulaştırılması gerekiyor. Bu panzehirin Türkiye’ye getirilmesi için Dışişleri Bakanlığı’da devreye girdi. Gelişmeler yaşandıkça bu sayfadan paylaşacağız.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı