Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Arda Turan ve Aslıhan Doğan’dan ilişkilerine ‘İkinci Şans’

Magazin

27 Mart 2017 Pazartesi 12:12:56

Arda Turan ve Aslıhan Doğan’dan ilişkilerine ‘İkinci Şans’

İspanya’da Dünya’nın en önemli kulüplerinden Barcelona’da top koşturan Arda Turan ve eski sevgilisi Aslıhan Doğan arasında yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Arda Turan ve Aslıhan Doğan'dan ilişkilerine 'İkinci Şans'

6 ay önce ilişkileri sona eren ünlü futbolcu ve güzel ismin aşkları arasında yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. 2 yıllık ilişkilerini 6 ay önce sona erdiren Arda Turan ve Aslıhan Doğan barıştı mı?

Geçtiğimiz günlerde birbirleri ile mesajlaştıkları magazin gündemine gelen Turan ve Doğan çiftinin aralarında ki buzlar erimeye başlamıştı.

Mesajlaşma ve telefonda görüşme meselesi çiftin ilişkilerine tekrar bir şans vereceği ve barışacağı yönünde iddiaların kuvvetlenmesini de sağlamıştı.

Posta’nın haberine göre, beklenen barışma gerçekleşmiş. Geçtiğimiz günlerde Kuruçeşme’de bir yerde bir araya gelip, yemek yemişler.

Geçtiğimiz günlerde Doğan, ilişkilerinin bitmesi ile ilgili “”İlişkiyi ihmal etmeye başlamıştık. Önceliklerimiz ve değerlerimiz değişmişti. Bazı şeyleri yitirdik. İleriye taşıyamayacağımızı gördük” açıklamasında bulunmuştu. Bu gelişmeler üstüne, buluşan çift yemek yiyip, ilişkilerine bir şans daha verme noktasında ortak karara vardılar.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı