Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Arda Turan ile Aslıhan Doğan barıştılar mı?

Magazin

6 Ocak 2017 Cuma 23:47:18

Son Güncelleme: 06/01/2017 23:47:44

Arda Turan ile Aslıhan Doğan barıştılar mı?

Arda Turan’ın kiminle birlikte olduğu son günlerin magazin gündemini oldukça meşgul ederken, Arda Turan’ın sosyal medya’da ki hareketi kafaları karıştırdı.

Arda Turan ile Aslıhan Doğan barıştılar mı?

Barcelona’da top koşturan başarılı futbolcu Arda Turan’ın, İstanbul gecelerinde sık sık boy göstermesi ve her seferinde farklı bir güzel ile görüntülenmesi, Turan’ın sürekli bir başkası ile birlikte olduğu haberleri magazin gündemine düşmeye devam ediyor.

1.5 yıl gibi uzun süredir birlikte olan Arda Turan ve Aslıhan Doğan’ın ayrılması sonrası, Burcu Esmersoy, Miranda Shelia, Ebru Şallı ve Didem Soydan gibi isimlerle birlikte olduğu iddialarının ortaya atıldığı bu dönemde Arda Turan’ın sosyal medya’da yaptığı beğenme herkesin kafasını karıştırdı.

Düğün haberleri beklenirken, ayrılık haberi ile magazin gündemini sarsan Arda Turan’ın aşk hayatı ile ilgili her gün ortaya farklı bir haber çıkıyor. İlk olarak aldatılma olduğu için ilişkinin bittiği söylentileri yayılmış, sonrasında ise Aslıhan Doğan “Arda’nın İspanya’da ki ev ortamı bana uymadı” diyerek bu iddiaları reddetmişti.

Doğan’ın, kendisi ile bir mekanda karşılaştığında Arda’nın mekanı terk ettiğini söyleyen Doğan’ın söyledikleri sonrası, Arda Turan’ın sosyal medya’da Doğan’ın fotoğraflarını beğenmesi çift barıştı mı, yoksa barışıyor mu sorularını da ortaya atmış oldu.

Arda Turan’ın, Aslıhan Doğan’ın sosyal medya’da yer alan, bayan arkadaşları ile yemek yerken çekilen fotoğrafını beğenmesi herkes gibi Turan’ın eski sevgilisinin de kafasını karıştırdı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı