Ünlü oyuncu Arda Kural ve çocukluk aşkım dediği Yıldız Asyalı 24 yıl aradan sonra bir araya geldi. Bir dönem büyük aşk yaşayan Arda Kural ve Yıldız Asyalı’dan gelen itiraflar magazin gündemine bomba gibi düştü. Detaylar haberimizde...

Bilgisayar Bileşenlerini Doğru Seçme Rehberi Bilgisayar Bileşenlerini Doğru Seçme Rehberi

Arda Kural ile Yıldız Asyalı bir araya geldi.

5_1280x720-61

Arda Kural ve Yıldız Asyalı Tekrardan Bir Arada!

Yıldız Asyalı, “Geçen gün bir araya gelince özel bir şey konuşmadık. Görünce bir heyecanlandım. Evet, birbirimizi çok çok seviyoruz ama ben de korkuyorum. Bir şeylerin depreşmesinden korkuyorum. Çok zor günler geçirdik, ayrıldıktan bir iki sene kendime gelemedim aynı şekilde Arda da gelememiştir. Son konuşmamızı hatırlıyorum, ikimizin de kafası çok karışıktı. Öz ve kısa bir konuşma olmuştu. O zaman yaşımız da çok küçüktü… Okul, set çok yoğundu. Bizim için zor dönemlerdi. Keşke o yıllar Arda ile evlenseydik. Arda’nın ortadan kaybolma huyu var şimdi bile beni korkutan bu olur. Her zaman ulaşamazdım ama ulaşabildiğim zaman da konuşurduk. Bir şeye sinirlenip, üzüldü mü bir hafta ortadan kaybolurdu. Kimse ulaşamazdı. Bu durum beni rahatsız etti. Tabii o zaman 19 yaşındaydı, inişleri çıkışları da vardı” dedi.  

12_1280x720

Gelen İtiraflar!

 Ünlü oyuncu Arda Kural eski aşkı Yıldız Asyalı’ nın katıldığı programa sürpriz yaparak katıldı. Kural, “Yıldız ile uzun zaman görüşmedik, araya mesafe girdi. Onu görünce güzel duyguları hatırlıyorum, anıyorum. Aklımda yaşadığımız güzel şeyler canlanıyor. ‘Eyvah Babam’ dizisi yayınlanırken Yıldız'ı izliyordum ona bir hayranlığım vardı. Sonra “Eyvah Kızım Büyüdü” dizisi oldu bana da teklif geldi. Yıldız’la aşk yaşama gibi bir hayalim vardı. Sete de o heyecanla gittim. Aynı duygunun Yıldız’da da olduğunu hissettim. Dizi değil de sanki benim oraya gitmemin sebebi onunla tanışmak ve hayatına girmekmiş” dedi.

Asyalı, "Bir müzik kanalında DJ’lik yaparken Arda’yı izliyordum. Bir gün televizyonu izlerken kaldım. Anneme ‘Arda’ya mektup yaz kanala yolla’ dedim. Bir iki ay sonra, Arda diziye dahil oldu. Ablamla otururken yapıcımız aradı ‘Yıldız kim geliyor diziye biliyor musun? Arda Kural!’ dedi. Telefonda renk vermedim. Ama mutluluktan çıldırdım. Tarabya’da çekim yapıyorduk, Arda villaya geldi ama ben yanına gidemedim. Savaş Ay ve Haluk Bilginer benimle dalga geçtiler ‘nabız kaç’ deyip. (gülüyor) Platoya girdim, Arda ile tanıştım sohbet ettik." Dedi.

Kural da "Yıldız önce baktı çapkınlık mı yapıyorum diye… Sonra ciddi olduğumu anladı. Bir süre sonra Yıldız beni aldattı. Nedenleri de vardır tabii ama kadınları suçlamam. Ben kendimi bayağı ezilmiş hissetmiştim. Kendisi telefonda söylemişti bunu. Etiler’den arabayla Cihangir’e gitmeye çalışırken yağmur yağdı Trafik de vardı, yürüyerek yanına gittim. Annesi odaya soktu bizi 'konuşun’ dedi Orada çok ağladık. 19 – 20 yaşlarındaydık, çok fırtınalıydı. Ben Yıldız’sız duramazdım, Yıldız’larda kalıyordum. Çok yüksek duygular, hatırlamak da istemiyorum. Kendimi çok açmak istemedim bu zamana kadar… İnsanlar benim kim, ne olduğumu bilsin istedim. Bundan sonra Yıldız ile olmamız zor. Yıldız Asyalı, bana çok acı çektirdi ama kendi de çok acı çekti." ifadelerini kullandı.

Asyalı, "O dönem, aramız bozuktu. Benim bir travmam vardı. Ev telefonundan ‘Arda gitti mi’ diye telefon açtım bir kız açtı ‘anne Arda’yı soruyorlar’ dedi. Sen kimsin deyince ‘nişanlısıyım’ dedi. Bunu duyunca ipler koptu. Güvenim kırıldı.’ dedi. Kural, "Ben bunu ilk kez duyuyorum daha 18-19 yaşında ne nişanlaması…. Ben bir kez evlendim. 23 yaşımdaydım, etrafa hava atmak içindi… Evlendiğim kişinin çocuğu vardı. Ama sanki çocuk benimmiş gibi bir algı yaratmıştım. Bütün herkese çocuğun benden olduğunu yıllar önce bir birliktelik yaşadığımızı Melis’i bırakıp gittiğim yalanını söylemiştim. Bu evlilik 7 ay sürdü” dedi.