Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Aralık ayında en çok haber yapılan kadın programı yine Müge Anlı oldu

Televizyon

10 Ocak 2017 Salı 01:37:00

Son Güncelleme: 10/01/2017 01:37:53

Aralık ayında en çok haber yapılan kadın programı yine Müge Anlı oldu

Atv ekranlarında 2008 yılından beri sunduğu Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ile gündüz kuşağının fenomeni haline gelen Müge Anlı, Aralık ayının en çok konuşulan kadın programı oldu.

Aralık ayında en çok haber yapılan kadın programı yine Müge Anlı oldu

Başladığı günden bu yana özellikle kaçırılanları, kaybolanları ve özellikle katilleri sunduğu program ile ortaya çıkarmakla meşhur biri..

Pek çok kez hakkında en çok haber yapılan kadın programı olma başarısı gösteren Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, 2016 yılının son ayında da bu ünvanı kaptırmadı.

Medya Takip Ajansı Interpress tarafından her ay düzenli olarak gerçekleştirilen medya araştırmaları için, 2016 yılının Aralık ayında hakkında en çok haber yapılan kadın programı, 98 haber ile Müge Anlı’nın programı oldu.

Esra Erol, Zuhal Topal, Seda Sayan, Derya Baykal ve diğer kadın programları ile ilgili Aralık ayında 300’den fazla haber yapıldı.

Yazılı basında kadın programları ile yapılan 314 haber arasında, Seda Sayan’ın programı 77 haber ile Müge Anlı ile Tatlı Sert’ten hemen sonra kendisine 2. sırada yer buldu. 42 haberle 3. sırada yer alan program ise Zahide Yetiş’le programı oldu.

Bu programların arkasından ise Zuhal Topal ile Esra Erol’un programları gelirken, onları “Yeni Ben”, “Kadınca”, “Derya Baykal’la Gülümse” ve Alemce takip etti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı