Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Annesinin cenazesinde Ferzan Özpeteği sanat camiası yalnız bırakmadı

Magazin

22 Aralık 2016 Perşembe 20:29:32

Son Güncelleme: 22/12/2016 20:30:51

Annesinin cenazesinde Ferzan Özpeteği sanat camiası yalnız bırakmadı

Başarılı yönetmen Ferzan Özpeteğin annesi ressam Nesrin Subaşı Özpetek Fenerbahçe Camisinde yapılan cenaze töreni sonrasında defnedildi.

ferzan ozpeteğin annesi son yolculuğuna uğurlandı

Fenerbahçe Camisi’nde öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Karacaahmet Mezarlığı’nda toprağa verildi. Acı haberi alır almaz Türkiye’ye gelen Ferzan Özpetek ile eşi Simone Pontesilli’nin yanı sıra Nesrin Subaşı Özpetek’in diğer çocukları Sıddık, Asaf ve Zeynep törende taziyeleri kabul etti. Cenaze törenine Özpetek’in kendi yazdığı romanı olan İstanbul Kırmızısı için geçtiğimiz yaz İstanbul’da çektiği ve 2017’de vizyona girmesi beklenen filminde rol alan Tuba Büyüküstün ve Halit Ergenç de katıldı.

Törene katılanlar arasında Serra Yılmaz, Cem Yılmaz, Zerrin Tekindor ve Perran Kutman da vardı. Dizi çekimine ara vererek cenazeye gelen Halit Ergenç, Ferzan Özpetek’e sarılarak başsağlığı diledi. Ferzan Özpetek ve kız kardeşi Zeynep Aksu, annelerinin tabutunun başından uzun süre ayrılamadı. Ferzan Özpetek’in filmlerinde rol alan Cem Yılmaz ve Tuba Büyüküstün de cenaze törenine katılarak ünlü yönetmene taziyelerini iletti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı