Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Anne 22.Bölüm Fragmanı Zeynep Turna’yı Bulabilecek mi?

Dizi Haberleri

28 Mart 2017 Salı 22:47:36

Son Güncelleme: 09/07/2018 12:33:45

Anne 22.Bölüm Fragmanı Zeynep Turna’yı Bulabilecek mi?

Anne’de, Zeynep’in komadan çıkmasının ardından 1.5 yıl geçmiş, hayatlar değişmiş, yollar ayrılmıştır. Komadan uyanan Zeynep, Turna’nın trafik kazasında öldüğünü sanarak kırık dökük, yeni bir hayat kurmuş ancak hala Turna’yı unutamamıştır.

Anne 22.Bölüm Fragmanı Zeynep Turna'ya Kavuşacak mı?

Geçirdiği trafik kazasından önce olduğu gibi, uyandığında da her an yanında olan Sinan Komiser ile hayatını birleştiren Zeynep, artık evli ve kariyer sahibi biridir.

Yine ona çok yardımı dokunan Ali’nin çalıştığı gazetede iyi bir pozisyonda yönetici olarak görev almaktadır, hayatında ki tek eksik ise onu yalnız bıraktığı için öldüğünü sandığı Turna’dır.

Turna ise, hayattadır ancak eskiden yaşadığı o sefil hayatın içinde ayakta durmaya çalışmaktadır. Artık birde kardeşi olan Turna, kardeşine de bakmaktadır.

Yeni bebek, ne Şule’yi ne de Cengiz’i değiştirmemiş, aynı sorumsuz hayatlarına devam etmişlerdir. Şule, yine bir pavyonda çalışmaktadır.

Gönül ise, tesadüfen Zeynep’in masasına gördüğü bir fotoğrafta Turna’yı fark edince o olup olmadığından emin olana kadar fotoğrafı alıp saklar ve Turna’nın peşine düşer.

Hayatını bir düzene oturtmuş olan Zeynep’e, Turna’nın hayatta olup olmadığını söyleme konusunda ikilemde kalan Gönül, anne kızın tekrar buluşmasını sağlayacak mıdır?

Anne 22.Bölüm Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı