Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Anne 14.Bölüm Fragmanı Son Bölüm Özeti 7 Şubat Salı

Dizi Haberleri

31 Ocak 2017 Salı 22:27:03

Son Güncelleme: 04/07/2018 15:42:41

Anne 14.Bölüm Fragmanı Son Bölüm Özeti 7 Şubat Salı

Anne son bölümünde hakkında yakalama kararı olan Zeynep, polislerce yakalanıyor. Zeynep, Gönül ve Turna Anne 13.Bölüm ‘de Belkis’dan yurt dışına kaçmak için çabalıyorlar. 7 Şubat’ta devam edecek yeni bölümün tanıtımı olan Anne 14. Bölüm Fragmanı yeni bölümde hangi tüyoları yer veriyor?

Anne 14.Bölüm Fragmanı Son Bölüm Özeti 7 Şubat

Anne de yayınlanan yeni bölümde Şule’nin, Zeynep’ten şikayetçi olması sonrası, Şule’yi sorgulayan komiser Sinan, Zeynep hakkında yakalama kararı çıkartıyor.

Bu kararı öğrenen Gönül, bu durumu hemen Zeynep’e haber verirken, onların kaçabilmesi içinde elinden gelen yardımı verir. Bu konuda da yardım alacakları isim Belkıs olur.

Komadan çıkan Cengiz ise, Şule’ye ayrılmak istediğini söyler ve Şule ne yaparsa yapsın onu ikna edemez. Duydukları karşısında yıkılan Şule, kendisini alkole verir.

Gamze’nin yaptırdığı DNA testinin sonucu ise kimse için hayırlı olmayacaktır. Cahide’de sonunda Zeynep’in yanında olmaya karar verir.

Yıkık durumda olan Şule’ye ise yardım eden isim Ali olurken, Şule’yi bekleyen kötü sürpriz hayatını tamamen değiştirecektir. Öte yandan kaçış zamanı için gün sayan Zeynep ve Turna için işlerin nasıl gideceği ise merak konusu olmuştur.

Anne 14.Bölüm Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı