Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Anne 12.Bölüm Fragmanı 24 Ocak Salı – Zeynep’in kararı

Dizi Haberleri

17 Ocak 2017 Salı 20:40:45

Son Güncelleme: 04/07/2018 20:59:53

Anne 12.Bölüm Fragmanı 24 Ocak Salı – Zeynep’in kararı

Anne dizisinde Rıfat’ın evinde gerçekleşen silahlı saldırıda ölenler ve yaralananlar evin içinde yerde yatarken, Turna ortalarda yoktur.

Anne 12.Bölüm Fragmanı - Zeynep'in kararı

Eve girdiğinde şok olan Zeynep, Turna’yı arar ancak evin içinde bulamaz. Turna’nın nerede olduğu sorusu Zeynep’i meraklandırır. Öte yandan çatışmayı haber alan polis ekipleri eve intikal ederler.

Saldırının kim tarafından gerçekleştirildiğini araştıran komiser Sinan, evde bulunamayan Turna için kayıp ilanı çıkartır.

Gönül’ün ise beklenmedik bir misafiri vardır. Karşısında yıllar önce öldürdüğü adamın annesi Zeynep Anne duruyordur. Gönül oğlunu neden öldürdüğünü Zeynep anneye anlatacak mıdır?

anne 12.bölüm fragmanı video resim

Heyecanın zirveye ulaştığı yeni bölümde, Cahide’de kızların evi ondan habersiz satmalarına çok sinirlenmiştir ve bu yüzden kızlarını cezalandıracaktır.

Gazeteci Ali’de haber yapma bahanesi ile komiser Sinan’dan bilgi almaya çalışır, ve öğrendiklerini Zeynep’le de paylaşır.

Zeynep ise Rıfat’ın evine gittiğine dair ipucu bulunmasından endişelenirken, hayat ile ilgili çok önemli bir karar vermek zorunda kalacaktır.

Anne’nin heyecan dolu yeni bölümünde, saldırı ile ilgili komiser’in ulaşabildiği tek ipucu olan Zeynep’in nasıl hareket edeceği 12.bölüm fragmanında merak edilen noktaları aydınlatacak gibi görünüyor. Yeni bölüm 24 Ocak Salı günü Star Tv ekranlarında devam edecek.

Anne 12.Bölüm Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı