Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Amine Gülşe’nin yeni dizisi için cast çalışmaları devam ediyor

Dizi Haberleri

10 Ocak 2017 Salı 01:38:28

Son Güncelleme: 10/01/2017 01:39:10

Amine Gülşe’nin yeni dizisi için cast çalışmaları devam ediyor

2014 yılında Miss Turkey seçilen Amine Gülşe yeni bir dizi ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Gülşe’nin anlaşmayı imzaladığı dizinin cast çalışmaları ise devam ediyor.

Amine Gülşe'nin yeni dizisi için cast çalışmaları devam ediyor

Cast çalışmaları devam eden dizi ile ilgili henüz net bilgiler gelmemiş olsa da, cast çalışmalarında şuanda öncelik Gülşe’ye başrolde eşlik edecek oyuncuyu bulmaya yönelik.

Türkiye güzeli seçildikten sonra oyunculuk kariyerine de start veren güzel oyuncu, kendisi gibi Türkiye güzeli Tolgahan Sayışman ile Asla Vazgeçmem adlı dizi ile Show Tv ekranlarında başarılı bir performans göstermişti.

Türkiye dizilerinin özellikle Orta Doğu’da büyük ilgi görmesi, ve daha yayına girmeden bile dış ülkelere dizilerin pazarlanıyor olması oyuncularımızın yurt dışında da büyük ilgi görmesini sağlıyor.

Yurt dışına pazarlanan ve orada da hatrı sayılır bir izleyici kitlesine ulaşan dizi ile birlikte Amine Gülşe’de bu ülkelerde popülerliğini arttırmıştı.

Amine Gülşe Kariyeri:

2014 Türkiye Güzellik Kraliçesi Yarışması olan ve finali İstanbul’da gerçekleşen Miss Turkey yarışması birincisidir. Miss Turkey 2014 tacını bir önceki yılın birincisi Rüveyda Öksüz’den alan ve aday numarası 4 olan Gülşe Türkiye’ni Miss World’de temsil edecektir.

İyi seviyede Türkçe, İngilizce, İsveççe ve İspanyolca konuşabilmektedir. International High School Of The Gothenburg Regione mezunu olan Gülşe üniversite eğitimi almak da istemektedir. 1.78 boyunda ve 55kg olan 90-62-92 vücut ölçülerine sahiptir.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı