Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Amanda de Cadenet’den yıllar sonra gelen ihanet itirafı

Magazin

18 Ağustos 2017 Cuma 14:40:39

Amanda de Cadenet’den yıllar sonra gelen ihanet itirafı

Fotoğrafçı, oyuncu ve sunucu Amanda de Cadanet, It’s Messy; Essays on Boys, Boobs, and Badass Women ismini verdiği kitapta 2 aylık hamile olduğu sırada eşini Keanu Reeves ile aldattığını açıkladı.

Amanda de Cadenet'den yıllar sonra gelen ihanet itirafı

Oyunculuk kariyerine 1995 yılında Four Rooms ile başlayan güzel isim, daha sonra Quentin Tarantino’nun Fall isimli filmi yanı sıra Brokedown Palace gibi yapımlarda rol almıştı.

1991 yılında Duran Duran grubunun basçısı John Taylor ile evlenen de Cadanet, henüz 2 aylık hamile iken, bir televizyon programında tanıştığı Matrix’in yıldızı Keanu Reeves ile tek gecelik bir ilişki yaşadığını itiraf etti.

45 yaşında olan Cadente, Keanu Reeves ile olanlar için, “ilk görüşte aşk” derken, okuyucularına o anları da şöyle aktarıyor:

Keanu Reeves’i gördüğüm anda ‘kaç tane hamile kadının ilişkisi olabilir ki’ diye düşündüm. Yeni tanıştığım bir erkekten böylesine etkilenmiş olmak beni şaşırtmıştı.” Amanda de Cadenet, müzisyen John Taylor’dan dünyaya gelen çocuğu için de “Onu dünyaya getirmeyi planlamıştık ve o bu hayatım boyunca yaptığım en güzel şey”

2006 yılında Strokes’un gitaristi Nick Valensi ile evlenen de Cadenet, ondan da ikiz çocuk sahibi oldu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı