Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Altın Küre adaylığı kazandıran Florence

Film Haberleri

24 Aralık 2016 Cumartesi 23:35:39

Son Güncelleme: 04/07/2018 23:17:44

Altın Küre adaylığı kazandıran Florence

Oscar ödüllü oyuncu Meryl Streep ve yine Altın Küre ödüllü, İngiltere’nin en ünlü oyuncularından Hugh Grant’ın başrollerin paylaştığı Florence vizyona girdi.

meryl streep florence filmi

Meryl Streep’e bu filmde ki başarısı geçtiğimiz günlerde 30. Altın Küre adaylığını kazandırmıştı. Bu konuda oldukça yeteneksiz bir operacı olan Florence’in kendi kapasitesinin farkında olmayarak hayallerini takip etmek için çabalamasını konu alan biyografik bir yapım olan filmin yönetmen koltuğunda Son Efsane ve Kraliçe filmleri ile biyografi filmlerine yakın bir isim olan Stephen Frears oturuyor. Başarısız eşini gerçekten uzak tutmayı kendine görev edinen eş ve menajeri St Clair Bayfield rolünde ise başarılı İngilizce oyuncu Hugh Grant’in boy göstereceği filmin kadrosunda ise Simon Helberg, Nina Arianda ve Rebecca Ferguson isimleri yer alıyor.

1940’lar New York’unda bir mirasyedi olarak lüks bir yaşam süren Florence’ın hayattaki en büyük tutkusu müziktir ve daima ünlü bir şarkıcı olma hayalini kurmuştur. Fakat bunu başarmak için önemli bir eksiği vardır: Güzel bir ses! Her şeye rağmen ilk konserini vermeye hazırlanan Florence’ın “acı gerçeğe” karşı zorlu yolculuğundaki en büyük destekçisi ise, hem kocası hem de menajeri olan St Clair Bayfield’dır.

Kadrosunda Simon Helberg, Nina Arianda ve Rebecca Ferguson’ı da bulunduran eğlenceli komedi filmi 23 Aralık Cuma günü itibari ile vizyona girdi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı