Pastel Film ile anlaşma yapan Alperen Duymaz’ın yeni dizisi belli oldu. Kanal D ekranında yayınlanacak olan Dilek Taşı dizisi için çalışmalar başladı. Peki, Alperen Duymaz’ın partneri kim olacak? Dilek Taşı dizisi ne zaman yayınlanacak? Dilek Taşı dizisinin konusu nasıl olacak? İşte detaylar…

Kanal D’nin yeni dizisi Dilek Taşı için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Pastel Film tarafından yapımcılığı üstlenilen dizinin cast çalışmalarında sona gelindi. Son Yaz dizisindeki başarılı performansı ile seyirciden tam not almayı başaran Alperen Duymaz ile anlaşma sağlandı. Bein Connect dizisi Erkek Severse de karşımıza çıkan başarılı oyuncu, Büşra Develi ile partner olmuştu. Yaz dönemini senaryo okuyarak geçiren Alperen Duymaz, tercihini Pastel Filmden yana kullandı. Kanal D’nin Perşembe akşamları yayınlanmasını talep ettiği Dilek Taşı dizisi için tüm hazırlıklar yapıldı. Alperen Duymaz’ın partnerinin kim olacağı sorusu ise yapımcı firma tarafından açıklanmadı. Lakin, farklı oyuncuların ismi gündeme getiriliyor. Perşembe akşamları Aldatmak, Camdaki Kız ve Mahkum dizileri ile reyting mücadelesine girecek olan Dilek Taşı dizisinin güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olması bekleniyor. Alperen Duymaz’ın partnerinin Büşra Develi olabileceği konuşuluyor. 

Zamanın Kapıları dizisine 4 bomba isim birden! Zamanın Kapıları dizisine 4 bomba isim birden!

3449312_810x458

Dilek Taşı dizisinin konusu nedir?

Ferdi Özbeğen’in popüler şarkısı Dilek Taşı’nın dizinin jenerik müziği olması bekleniyor. 1980’li yılların işleneceği dizi için imkansız bir aşk hikayesinin ekrana yansıtılması planlanıyor. Alperen Duymaz’ı bugüne kadar hiç görmediğimiz bir karakteri canlandırırken izleyeceğiz. Oyuncunun da Pastel Filmi tercih etmesindeki en önemli etkenin senaryodaki farklılık olduğu ileri sürülüyor. Dilek Taşı dizisinin yönetmen koltuğunda ise Doğa Can Anafarta oturacak. Yaşar ve Efe İrvül’ün büyük bir titizlikle hazırlandığı proje için Aslı Enver’e teklif götürüldüğü öğrenildi. Dizinin oyuncu kadrosu kadar; müzik ve dekorasyonu içinde yüksek bütçe ayrılacak.