Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Alison Brie: Cinsel sahneleri eşim bana öğretiyor

Magazin

23 Aralık 2017 Cumartesi 21:10:51

Son Güncelleme: 23/12/2017 21:05:13

Alison Brie: Cinsel sahneleri eşim bana öğretiyor

Alison Brie dizilerden önce cinsel sahneleri eşi sayesinde daha rahat test ettiğini ve öğrendiğini açıkladı.

Amerikalı oyuncu Alison Brie, dizilerde çok daha rahat olmak ve daha iyi rol yapabilmek adına cinsel sahneleri eşi ile öncelikle test ettiğini daha sonrasında dizilerde canlandırdığını açıkladı. Geçtiğimiz gün 5 yıllık aşk hayatının ardından evlenen ünlü oyuncu, Dave Franco ile birlikteliğinden oldukça fazla memnun olduğunu açıkladı.

Her alanda birbirlerine uyumlu ve eğlenceli yaşamları olduğunu belirten Alison Brie, özellikle eşi ile birlikte vakit geçirmekten oldukça fazla mutlu olduğunu ve keyif aldığını da sözlerine ekledi. Ünlü oyuncu Dave Franco özellikle Amerika başta olmak üzere dünyada birçok kadın ve erkeğin yakışıklılığı ile dikkatini çekerken, bir taraftan da başarılı bir oyuncu olarak tanınıyor.

”Cinsel Sahneleri Eşimle Deniyorum”

Alison Brie, kendisinin cinsel sahneleri öncelikle eşi ile denediğini ve bunu test ettikten sonra ve test aşamasında eşinin kendisini rahatlatarak daha iyi pozisyon, bilgi ve önerilerinin çok işe yaradığını belirtti. Eşi Dave Franco tarafından konuya dair herhangi bir açıklama yapılmasa da Alison Brie’nin cinsellik konusunda bu kadar açık bir şekilde ifadeler kullanması dikkatlerden kaçmadı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı