Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Alişan’ın baba’sından Eda Erol’a ‘Artist’ yakıştırması

Alişan'ın baba'sından Eda Erol'a 'Artist' yakıştırması

Magazin

7 Eylül 2017 Perşembe 12:40:22

Alişan’ın baba’sından Eda Erol’a ‘Artist’ yakıştırması

Son günlerin en çok konuşulan konularından olan şarkıcı Alişan ve ünlü sunucu Esra Erol’un kardeşi Eda Erol’un nişan atması ile ilgili, Alişan’ın babası da sessizliğini bozdu.

Alişan'ın baba'sından Eda Erol'a 'Artist' yakıştırması

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a verdiği sözü tutup, evlenmek için ciddi bir adım atan ve Eda Erol ile nişanlanan Alişan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Eda Erol’la olan nişanlarını bozduklarını açıklamıştı.

“Birlikteliğimizin evlilikle noktalanmasını isterdik. Maalesef olmadı. Nişanlılık sürecinde anlaşamayacağımızı anladık. Ayrılık kararı alıp ailelerimize bildirdik. İki yetişkin olarak biz verdiğimiz karardan eminiz. Eda benim hayatımda hep iyi ve hanımlığı ile hatırlanacak biri.” diyerek ayrılığı doğrulayan Alişan’ın ardından, ayrılık ile ilgili pek çok spekülasyon ortaya atıldı.

İki isim de sosyal medyadaki birbirleri ile olan tüm fotoğrafları silerken, ayrılık ile ilgili olarak mikrofonların uzatıldığı Alişan’ın babası Mehmet Tektaş, “bu işlere ben karışmam” dese de daha sonradan Eda Erol ile ilgili ilginç bir cümle kurdu.

Eda Erol’un instagram’dan yaptığı ayrılık paylaşımı sonrasında baba Tektaş, ““Bir de açıklama yapmış Instagram’dan. Kendini artist zannediyor galiba!” diyerek tepkisini ortaya koydu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı