Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Alişan’dan bomba gibi itiraf: Buse’ye DM’den yürüdüm!

Magazin

23 Aralık 2017 Cumartesi 16:41:43

Alişan’dan bomba gibi itiraf: Buse’ye DM’den yürüdüm!

Alişan’ın yeni sevgilisi tescillendi: Buse Varol

Son zamanların kaba ismi olarak anılan Alişan, özellikle kadınları küçük görmesi ile bir süre sosyal medyada ve magazin sayfalarında eleştirilmişti. Başta Eda Erol olmak üzere ayrılığın ardından adı birçok isimle anılan ünlü oyuncunun, şimdilerde son vukuatlarına da sosyal medya eklendi. Eda Erol’dan ayrılmasının ardından Buse Varol’a sosyal medya sitesi üzerinden DM ile yürüdüğünü ifade eden ünlü oyuncu, Buse Varol ile aşk iddialarını da bir nebze güçlendirdi.

Alişan, dizi setinden 10 gün öncesinde Buse Varol’un iş yemeğinde tam kendisinin yanına oturduğunu ve daha sonrasında Buse Varol’u babasının görmesinin ardından kendisine ”ne güzel kız oğlum tanışsanıza” dediğini ifade ederek kendisinin de babasının isteğine uyarak kendisinin de beğenmesi üzerine Buse Varol’a DM’den yürüdüğünü ve numarasını istediğini açıkladı.

Esra Erol’u Kızdırmıştı

Eda Erol ile ayrılmasının hemen ardından Esra Erol’un yaşanan duruma karşı kızgınlığının olduğu iddiaları yayılırken, bir taraftan da yine aynı şekilde Alişan’ın Eda Erol’u popüler olmak için kullandığı iddia edilmişti. Eda ve Alişan bu konuda herhangi bir açıklama yapmamış ancak sosyal medyanın diline düşmüşlerdi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı