Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Alişan’a taktığı yüzüğü geri alacak mısın sorusu

Magazin

6 Eylül 2017 Çarşamba 18:12:36

Alişan’a taktığı yüzüğü geri alacak mısın sorusu

Ünlü şarkıcı Alişan ve ünlü sunucu Esra Erol’un kardeşi Eda Erol’un nişanlarını atması sonrası, pek çok soru sorulurken, ünlü şarkıcının siniri en çok, taktığınız yüzüğü geri alacak mısınız sorusu bozdu.

Alişan'a taktığı yüzüğü geri alacak mısın sorusu

Alişan, nişanlandığı Eda Erol’a, 150 bin TL’lik tek taş yüzük takmış, o dönem muhabirlerin yüzüğü görmek istemesi üzerine de Alişan nişanlısının elini kaldırıp, yüzüğü muhabirlere göstermişti.

İki ismin ayrılık haberi magazin gündemine bomba gibi düşerken, birilerinin yönelttiği, yüzüğü geri alacak mısınız sorusu için, Hürriyet’e açıklama yapan Alişan, “böyle bir şey olabilir mi?” diyerek tepki gösterdi.

“Öyle bir şey olabilir mi? Takısı tukusu umrumda mı benim? Yeter artık lütfen birlikteyken bin tane saçma sapan şey yazıldı, çizildi. Ayrıldık, daha açıklamadan kendini bilmez biri çıktı. Onun açıklamasına itibar edildi. Bıraksınlar da birkaç gün bari kafamızı toparlayalım, üzüntümüzü yaşayalım. Ayıptır ya!” diyen Alişan, sözlerine şöyle devam etti:

“Takı istemek ne demek? Günah artık… Lütfen ben açıklamamı yaptım. Bizim kararımız. olmadı, ayrıldık dedik. Ne benim ailem ne de onun ailesi bu konuya müdahil değil. Ki onlar, bozulmasın diye çok uğraştılar. Lütfen artık saçma sapan haberler çıkmasın.”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı