Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Alişan: Çağla Şikel benim askerlik arkadaşım gibi

Alişan: Çağla Şikel benim askerlik arkadaşım gibi

Magazin

28 Ocak 2017 Cumartesi 15:26:19

Alişan: Çağla Şikel benim askerlik arkadaşım gibi

Geçtiğimiz akşam Bulgaristan’da konser veren ünlü sanatçı Alişan, konser sonrası basın mensupları ile sohbet edip, evlilikten, yeni projelere kadar pek çok açıklama da bulundu.

Alişan: Çağla Şikel benim askerlik arkadaşım gibi

Konser sonrası basın mensupları ile konuşan Alişan, yeni bir dizinin de sürprizini verdi. Senaryoları okuduğunu belirten Alişan, bu dizi projesinin bir komedi yapımı olacağını da sözlerine ekledi.

Bekarlığı ile ilgili sorulan sorulara da esprili şekilde yanıtlar veren Alişan, Cumhurbaşkanına verdiği evlilik sözü ile ilgili de konuştu.

Söz verdik aradan epey bir süre geçti ama henüz bir şey yok. Sözümü tutamazsam bunun bir cezası var mı acaba? Sayın Cumhurbaşkanı’na verdiğim sözü tutamadığımdan cezaevine girer miyim acaba? Şaka bir yana da ben çok sakar bir adamım. Bu sakarlıkla bana kim kızını verir ki? Ama acilen evlenmem gerek diyerek esprili bir şekilde de evlilik sorusunu yanıtladı.

Muhabirlerden birinin Çağla Şikel ile ilgili o da bekar sizde bekarsınız, bu ortak noktadan bir evlilik çıkmaz mı sorusuna da şaşırtan bir cevap verdi.

Soruya, “Asla, Çağla’yı bir kadın olarak görmüyorum. O benim askerlik arkadaşım gibi bir şey. Tüm sırlarımı, dertlerimi ona anlatırım. Hayattaki en büyük dostum o benim” diyerek böyle bir olasılığın olmadığını da vurgulamış oldu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı