Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Alişan – Buse Varol çiftinin Erkek Çocuklarının İsmi Belli Oldu!

Magazin

3 Ağustos 2018 Cuma 17:00:43

Son Güncelleme: 03/08/2018 12:02:54

Alişan – Buse Varol çiftinin Erkek Çocuklarının İsmi Belli Oldu!

Geçtiğimiz aylarda dünya evine giren Alişan Buse Varol çifti bebek bekliyordu! Buse Varol’un hamilelik sürecinde dün ultrason incelemesine gidildi. Mutlu çift doktora gitti ve bebeklerinin cinsiyetini öğrendi! Alişan ve Buse Varol çiftinin Erkek çocuklarının olacağı belli oldu! Peki Alişan ve Buse Varol, bebeklerine hangi ismi koymayı düşünüyor? 

Muhteşem bir düğünle dünya evine giren Alişan ile Buse Varol çiftinin erkek bebeklerinin olacağı öğrenilmişti! Alişan ve Buse Varol, doktora gittikten sonra bebeklerinin ultrason görüntülerini instagram hesaplarından paylaşmış ve bir erkek bebekleri olacağını tüm Türkiye’ye duyurmuşlardı. Ultrason görüntülerini instagram hesabından paylaşan Alişan’ın ilk kez baba olacak olmasından dolayı çok mutlu olduğu görüntülere yansımıştı!

Alişan ile Buse Varol çiftinin erkek bebeklerine ne isim verecekleri de belli oldu! Alişan Buse Varol çiftinin erkek bebeklerinin ismi Burak olacak. Ünlü çift, çocuklarına Burak ismini vermeyi kararlaştırdı. Buse Varol, 3.5 aylık hamile olduğunu, bebeğinin sağlık durumunun çok iyi olduğunu açıklamıştı. Alişan ve Buse Varol çiftinin Burak bebeklerini ilerleyen aylarda sağlıkla kucaklarına almasını diliyoruz.

ALİŞAN – BUSE VAROL NEDEN BURAK İSMİNİ KOYDU?

Alişan ve Buse Varol çiftinin erkek bebeklerine neden Burak ismini koyduğu ise iddiaları da beraberinde getirdi. Oda Tv’de yer alan habere göre Alişan ve Buse Varol çifti bu ismi, nikah törenlerine de katılarak şahitlik yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın en büyük oğlu Burak Erdoğan’dan dolayı koydu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, eşi Emine Erdoğan’la birlikte Alişan’ın düğününe katılmıştı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı