Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Alişan Buse Varol Çiftinin Bebeklerinin Cinsiyeti Ne? Belli Oldu!

Magazin

2 Ağustos 2018 Perşembe 16:10:02

Alişan Buse Varol Çiftinin Bebeklerinin Cinsiyeti Ne? Belli Oldu!

Ünlü çift Alişan ile Buse Varol’dan yeni haber geldi! Çocuk bekleyen çiftin, bebeklerinin cinsiyeti belli oldu! Alişan erkek babası mı kız babası mı olacak? Alişan ve Buse Varol geçtiğimiz aylarda rüya gibi bir düğünle dünya evine girmişti. Çiftin bebeklerinin cinsiyeti bugün ultrason kontrolü sonrası ortaya çıktı! Bakalım çiftin bebekleri erkek mi kız mı olacak?

Geçtiğimiz aylarda büyük bir düğünle dünya evine giren Alişan ve oyuncu eşi Buse Varol bebek bekliyor! Hamile olan Buse Varol, hamilelik sürecinin olmazsa olmazlarından cinsiyet öğrenme için ultrasona girdi! Ultrason sonuçlarını takipçileriyle Alişan paylaştı! Ünlü şarkıcı Alişan’ın erkek bebeği olacak! Alişan ve Buse Varol çiftinin çocuklarının cinsiyeti erkek olacak!

Alişan ve eşi Buse Varol, mutlu haberi sosyal medya hesaplarından paylaştı! Alişan ve Buse Varol, doktorları ile birlikte sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımda ultrason fotoğraflarını gösterdi! Takipçileriyle sevinçlerini, mutluluklarını paylaşan Alişan Buse Varol çiftinin erkek bebekleri olacak. Sinehaber olarak Alişan Buse Varol çiftine mutluluklar diliyoruz!

ALİŞAN – BUSE VAROL EVLİLİĞİ MUTLU DEVAM EDİYOR!

Alişan, Buse Varol’la evlenmeden önce Esra Erol’un kız kardeşi Eda Erol’la nişanlanmış ancak ikili anlaşamamış ve nişan bozulmuştu. Alişan Eda Erol ikilisi ayrılıktan sonra bir daha barışmamıştı. Alişan ardından Buse Varol’la yeni bir ilişkiye yol aldı ve hayatının aşkını bularak kısa sürede evlilik yoluna gitti. Çift şimdi erkek bir bebek bekliyor, evlilikleri de mutlulukla sürüyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı