Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Alina Boz ve Alp Navruz Aşk mı Yaşıyor?

Magazin

24 Temmuz 2018 Salı 14:50:19

Alina Boz ve Alp Navruz Aşk mı Yaşıyor?

Son dönemde ekranlarda sık sık izlediğimiz Alina Boz ve Alp Navruz ikilisi aşk mı yaşıyor? Dizi arkadaşları Alina Boz ile Alp Navruz arasında aşk olduğu iddia edildi. Elimi Bırakma dizisinde birlikte rol alan ikilinin burada yakınlaştığı ve yeni bir ilişkiye yelken açtığı söyleniyor. Yakışıklı oyuncu Alp Navruz ve güzeller güzeli Alina Boz iddialarla ilgili açıklama yaptı mı?

Elimi Bırakma dizisinin başrol oyuncuları Alina Boz ile Alp Navruz’un aşk yaşadığı iddiaları epeydir yazılıp çiziliyordu. Dizide bir arada oynamadan daha öncelerine dayanan iddialar bugüne de taşındı. Alina Boz ile Alp Navruz gerçekten aşk yaşıyorlar mı? Alp Navruz ile Alina Boz’un ilişkisi ne zamandan beri devam ediyor? Güzel oyuncu Alina Boz ile Alp Navruz’un aşk yaşadığı iddiaları doğru mu?

Alp Navruz suskunluğunu bozdu ve Alina Boz’la aşk iddiaları için açıklama yaptı! Sorulan sorular üzerine aşk yaşadığı biri olduğunda bunu paylaşmaktan sakınmayacağını ve aşk adamı olduğunu aktaran Navruz, şuan için kalbinin boş olduğunu açıklayarak söz konusu iddiaları yalanlamış oldu! Ancak bu açıklamayı dizi başlamadan önce yapmıştı. Dizide partner olarak rol alan ikilinin yakınlaştığı ve yeni bir aşka yelken açtığı iddiaları güçlendi!

YENİ BİR DİZİ AŞKI MI DOĞACAK?

Elimi Bırakma dizisinin 2 başrol oyuncusu Alina Boz ile Alp Navruz arasında bir aşk doğuyor mu? İkili her ne kadar daha önce bu aşk iddialarını yalanlamış olsa da şimdi çok daha güçlü iddialar Alp Navruz Alina Boz birlikteliğine işaret ediyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı