Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Alina Boz, Sevda’nın Bahçesi dizisinde!

Dizi Haberleri

24 Ağustos 2017 Perşembe 17:48:37

Alina Boz, Sevda’nın Bahçesi dizisinde!

Paramparça dizisinde ki performansı ile büyük beğeni toplayan genç oyuncu Alina Boz, yine birbirinden usta oyuncuların yer aldığı Sevda’nın Bahçesi dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu.

Alina Boz, Sevda'nın Bahçesi dizisinde!

Emre Kınay ve Sibel Can’ı tekrar aynı dizi de buluşturan Sevda’nın Bahçesi yeni sezonun iddialı dizileri arasında yer alıyor.

Alina Boz, Kanal D ekranlarında Cumartesi günleri yayınlanması beklenen Sevda’nın Bahçesi’nde Emre Kınay ve Sibel Can’ın kızlarını oynayacak ancak ne var ki Emre Kınay’ın bundan haberi olmayacak.

Emir Khalilzadeh’in yönettiği, Birol Güven’in senaryosunu yazdığı dizisinde, Sibel Can, gençlik aşkından bir kız çocuğu dünyaya getiren ancak bunu ondan gizleyen, catering işiyle uğraşan Sevda rolüne hayat veriyor. Sevda, sevdiği adamla yıllar sonra onun zengin eşi aracılığıyla karşılaşacak. Mazide kalan büyük aşkının zengin eşi Sevda’ya restoran işletmeciliği teklifi getirecek. Kızının babasının, eşi tarafından aldatılıp tuzağa düşüleceğini görmesi Sevda’nın fikirlerini değiştirecek. Sevda, intikamla aşk duygusu arasında büyük savaş verecek.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı