Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ali Sunal’ın sunduğu ‘Bir Sorun mu Var?’ programı da final kararı aldı

Televizyon

25 Ağustos 2017 Cuma 18:12:15

Ali Sunal’ın sunduğu ‘Bir Sorun mu Var?’ programı da final kararı aldı

Show Tv ekranlarında yayınlanan, sıra dışı format ve başarılı sunumu ile renk katan Ali Sunal’ın sunuculuğunda ekrana gelen Bir Sorun mu Var? isimli yarışma programının da bitirilmesine karar verildi.

Ali Sunal'ın sunduğu 'Bir Sorun mu Var?' programı da final kararı aldı

Yeni sezon öncesi tüm kanallar beklentileri karşılayamayan, kanal için zarar ettiren yapımları yayından kaldırmaya devam ediyor. Dizi anlamında çok zengin bir listesi olmayan Show Tv, programlarla yaz ayını geçirmeye çalıştı.

Yeni sezonda da rakiplerine göre dizi anlamında daha az sayıda diziyi izleyici ile buluşturacak olan Show Tv, yine aynı kanalda yayınlanan Güldür Güldür’ün sunucusu Ali Sunal’ın sunduğu programı yayından kaldırmaya karar verdi.

Beşiktaş Kültür Merkezinin yapımcılığını üstlendiği Bir Sorun mu Var, Pazartesi günü ekranlara gelecek olan 21. bölümü ile final yaparak, ekran serüvenine veda edecek.

Bir Sorun mu Var? Formatı

Yarışmacının 500.000TL’lik büyük ödülü alması için yapması gereken usta başından öğrenciye, avukattan pazarcıya çeşitli mesleklerden oluşan on kişilik gruptan kimin bilemeyeceğini bilmek! Yarışmacı, 10’lar diye adlandırılan gruptan 11 sorudan 7’sine yanlış cevap verecek kişiyi bulmaya çalışacak. Final heyecanında ise tek bir doğru soru ile 500.000 TL kazanma şansı olacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı