Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ali İhsan Varol yarışmaya ara vermek zorunda kaldı!

Televizyon

18 Aralık 2017 Pazartesi 19:53:34

Son Güncelleme: 18/12/2017 16:53:11

Ali İhsan Varol yarışmaya ara vermek zorunda kaldı!

Ali İhsan Varol’un sunumu ile TEVE 2 ekranlarında yayınlanan Kelime Oyunu programı gülünç sahnelere neden oldu.

Ekranların sevilen yarışmalarından birisi olan ”Kelime Oyunu” programı son dönemde reyting konusunda daha iyi bir seviyeye gelmiş olması ile birlikte daha fazla dikkat çekmiş durumda. Ancak aralıklarla programda sorulan sorular hakkında olumsuz yorumlar yapılırken, bir yandan da zaman zaman sorular dolayısı ile seyircilerin iki yana ayrıldıkları, Ali İhsan Varol‘un yarışmacıların bazılarına daha fazla yardım ettiği konusunda ciddi tartışmalar gündeme gelebiliyor.

Ancak yarışma tüm bu yaşananlara rağmen yoluna devam ediyor ve bilgilendirmeye devam ediyor. Yarışmacıların yaptıkları çılgınlıklar ve o anın heyecanı ile birlikte verdikleri cevaplar ara sıra dikkat çekiyor.

‘Gelin Promosyonu Sorusu”

Gelin promosyonu sorusuna yanıt veren son yarışmacı, yarışmada verdiği cevap ile birlikte dikkat çekti. Yarışmacı bu soruya verdiği yanıtta ”baldız” yanıtını vermesi ile birlikte kahkahaya boğmasının yanında Ali İhsan Varol’un programa ara vermesine neden oldu. Birçok sorunun sorulduğu programda zaman zaman tek kelime farkı dolayısı ile sorunun yanıtını bulamayan yarışmacıların olduğu, bu yönü ile Ali İhsan Varol’un programda eğlenceli dakikalar yaşattığı biliniyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı