Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Aleyna Tilki’den şarkılı ‘Sana Ne’ göndermesi

Magazin

26 Ocak 2017 Perşembe 12:25:52

Son Güncelleme: 04/07/2018 14:24:03

Aleyna Tilki’den şarkılı ‘Sana Ne’ göndermesi

Genç yaşta şöhret basamaklarını emin adımlarla tırmanmaya başlayan, Cevapsız Çınlama ile de büyük başarı bir yakalayan Aleyna Tilki, kendisinden söz ettirmeye devam ediyor.

Aleyna Tilki'den şarkılı 'Sana Ne' göndermesi

18 yaşından küçük olmasının öğrenilmesi ile birlikte, şikayetler üzerine Bakanlığın devreye girmesi sonucu içkili mekanlarda sahne almasının yasaklanması ile gündeme giren Tilki, sosyal medyadan yeni bir şarkı paylaştı.

Yılbaşında Azerbaycan’da verdiği konser ve giydiği kıyafet ile de magazin gündemine konu alan Aleyna Tilki, magazin gündeminde kalmaya devam ediyor.

Son olarak, fizik dersinden aldığı 100 puan’lık sınav kağıdını sosyal medyadan paylaşması nedeni ile disiplin cezası almış, sınavlarının iptal edilip yeniden sınavlara girmek zorunda kalmıştı.

Aleyna Tilki, kendisi ile ilgili çıkan haberler ve sosyal medyadan gelen eleştiriler üzerine kardeşi ile birlikte kamera karşısına geçerek onlara şarkılı bir cevap verdi.

“Haha birgün yine saçmalarken. Aaa Aleyna saçını neden griye boyattın? Aa neden hep tayt giyiyorsun? Aa neden hiç makyaj yapmıyorsun? Aa Aleyna geçiyor, hepsine cevabımız… SANA NE?” notuyla paylaştığı videosu:

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı