Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Aleyna Tilki dizi oyuncusu oluyor

Aleyna Tilki dizi oyuncusu oluyor

Magazin

8 Şubat 2017 Çarşamba 16:22:50

Son Güncelleme: 08/02/2017 16:23:20

Aleyna Tilki dizi oyuncusu oluyor

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması ile parlayan ve çıkardığı Cevapsız Çınlama şarkısı ile müzik gündemine oturan Aleyna Tilki, oyuncu olmaya hazırlanıyor.

Aleyna Tilki dizi oyuncusu oluyor

Yeni şarkısı kadar, sosyal yaşantısında ki gelişmelerle de magazin gündeminden düşmeyen Aleyna Tilki, son zamanlarda pek çok habere konu oluyor.

Sınav kağıdının fotoğrafını paylaştığı için okul’dan atılma durumuna gelen Aleyna Tilki’nin okulunu da değiştirmeyi düşündüğü iddia ediliyor.

Maltepe’de yeni bir ev tutup, ailesi ile oraya yerleşen Tilki, son günlerde de Demet Akalın ile birbirlerine yaptıkları göndermeler ile de gündemden düşmüyor.

Müzik kariyerinde hızla ilerleyen şarkıcı için, kulislerde yabancı bir dizinin uyarlamasında başrol teklifi aldığı iddiaları da yer almaya başladı.

İlk olarak Hazal Kaya, Emre Kınay gibi isimlerin yer aldığı bir başka uyarlama dizisi olan Utanmazlar için teklif alan, ancak burada ki rolün yardımcı karakter olması nedeni ile kabul etmediği de söylentiler arasında yer alıyor. Yeni dizisi ile ilgili bilgiler ise şuan için sır gibi saklanıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı