Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Aleyna Tilki Amerika’da!

Magazin

23 Aralık 2017 Cumartesi 21:00:44

Son Güncelleme: 23/12/2017 20:46:39

Aleyna Tilki Amerika’da!

Aleyna Tilki bugünlerde özel eğitim için Los Angelas eyaletinde bulunuyor.

Bir anda ünlenen ve sosyal medyayı oldukça fazla aktif kullanan çocuk şarkıcı Aleyna Tilki eğitimi için bugünlerde Amerika’da bulunuyor. Amerika’nın Los Angelas eyaletinde bulunan Tilki, dün akşam saatlerinde sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında ”Vandernberg Hava Üssü’nden Falcon-9 roketi” fırlatıldığını ve bunu canlı olarak gördüğünü ifade ederek ışıldak gibi gökyüzünün parladığını hayranları ile paylaştı.

Hayranlarından gelen yoğun isteklere rağmen alkollü mekanlarda 18 yaşına kadar bakanlık tarafından hakkında yasak bulunan Aleyna Tilki, 18 yaşına kadar hiçbir alkollü mekanda aktif olarak giriş yapamıyor ve hiçbir alkollü mekanda aktif olarak konser veremiyor.

Amerika’ya Gitti

Eğitimini daha iyi sağlamak adına arkadaşlarına oranla daha fazla maddi güce sahip olan Aleyna Tilki, bu fırsatı da aktif olarak değerlendirdi ve eğitim almak için Amerika’nın Los Angelas eyaletinde bulunduğunu açıkladı. Yaptığı her açıklama ile olay olan çocuk şarkıcının yeni dönemde kısa bir süre sonra 18 yaşına girmesi ile birlikte alkolü mekanlarda da aktif olarak şarkı söyleyebilecek ve bireysel özgürlüğüne kavuşacak olduğu biliniyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı