Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Alacağı pırlantanın Prenses olmasını isteyen biri pırlantanın hangi özelliği hakkında bir istekte bulunmuş olur?

Kültür Sanat

16 Temmuz 2018 Pazartesi 21:38:40

Son Güncelleme: 16/07/2018 21:39:14

Alacağı pırlantanın Prenses olmasını isteyen biri pırlantanın hangi özelliği hakkında bir istekte bulunmuş olur?

Kim Milyoner Olmak İster’de 30 Bin TL’Lik soruda; Alacağı pırlantanın Prenses olmasını isteyen biri pırlantanın hangi özelliği hakkında bir istekte bulunmuş olur?

Gazi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü mezunu olan 27 yaşındaki yarışmacımız Avni Burak Yenice, yüksel lisansını Gazi Üniversitesi İşletme Bölümünde tamamlamış. Ankara’dan, İstanbul’a bir sene önce oyuncu olabilmek için gelen Burak Bey, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla arkadaşlarıyla birlikte tiyatro açmak istediğini söylüyor.

Kitaplardan gelen soruları da joker kullanmadan geçen yarışmacı, tek jokerini TDK sorusunda saatin arasına ne gelir sorusunda kullandı. Arkadaşlarının da başaracağını bildiği yarışmacı rahat bir şekilde 15.000 TL’ye geldi ve elinde yarı yarıya, Telefonla joker ve seyirci joker hakkı duruyor. Telefon ve yarı yarıya joker hakkı onu 60.000 TL’lik soruyu görmeye yetecek mi bekleyip göreceğiz.

Kim Milyoner Olmak İster’de 30 bin TL’lik soruda; Alacağı pırlantanın Prenses olmasını isteyen biri pırlantanın hangi özelliği hakkında bir istekte bulunmuş olur?

A- Kesim Şekli
B- Ağırlığı
C- Rengi
D- parlaklığı

Doğru Cevap:

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı