Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Aile Arasında filminden prova görüntüleri

Film Haberleri

6 Ağustos 2017 Pazar 01:16:48

Son Güncelleme: 06/08/2017 01:17:03

Aile Arasında filminden prova görüntüleri

Daha önce el attığı tüm projelerde izleyenleri gülmekten kırıp geçiren başarılı senarist ve yazar Gülse Birsel’in senaryosunu kaleme aldığı yeni filmi Aile Arasında’dan prova görüntüleri paylaşıldı.

Aile Arasında filminden prova görüntüleri

Filmin yapımcılığını üstlenen Beşiktaş Kültür Merkezi’nin resmi instagram hesabından paylaşılan video’da filmin provasından görüntüler yer alıyor.

BKM’nin bu paylaşımını repost eden Gülse Birsel, geçtiğimiz günlerde verdiği röportajda film ve dizi projesi ile ilgili tüyolar vermiş, dev oyuncu kadrosundan da bir kaç ismi sıralamıştı.

BKM ise instagram’dan yaptığı paylaşımda filmin her bir oyuncusunu # ile etiketleyerek duyurmuş oldu. İşte BKM’nin o paylaşımı:

#Repost @bkmonline ・・・ Veee filmimizin provaları, hazırlıkları tam gaz devam ediyor, #AileArasında yakında herkesin yüzünü güldürmeye geliyor! Sinemalarda görüşmek üzere. Resmi hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın! facebook.com/ailearasindabkm twitter.com/ailearasindabkm instagram.com/bkmonline youtube.com/bkmonline #GülseBirsel #EnginGünaydın #DemetEvgar #ErdalÖzyağcılar #DevrimYakut #FatihArtman #ŞevketÇoruh #DeryaKaradaş #AytaSözeri #SuKutlu #DevinÖzgürÇınar #ÜnalYeter #OzanAçıktan #BKM #Yeni #Film #Komedi #Sinema #İstanbul #Adana @gulsebir @engingunaydn @temedragve @erdal_ozyagcilarr_official @devrimyakut @fatihartman @sevketcoruh @deryakaradas1 @aytasozeri @suukutlu @devinozgurcinar @unalyeter

Gülse Birsel Official (@gulsebir)'in paylaştığı bir gönderi ()

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı