Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ahmet Mümtaz Taylan, sevgilisi ile el ele!

Magazin

25 Ağustos 2017 Cuma 07:25:10

Son Güncelleme: 25/08/2017 03:56:20

Ahmet Mümtaz Taylan, sevgilisi ile el ele!

Son olarak Hayat Şarkısı isimli dizi de rol alan 51 yaşında ki usta oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan, 39 yaşında ki yazar sevgilisi Irmak Zileli ile Bebek’de el ele görüntülendi.

Ahmet Mümtaz Taylan, sevgilisi ile el ele!

Bir süredir rol aldığı yerli komedi filmi Ölümlü Dünya’nın çekimleri ile meşgul olan başarılı oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan, bir süredir birlikte olduğu sevgilisi ile birlikte objektiflere yakalandı.

Çift, genç aşıklar gibi el ele görüntülenirken, oturdukları kafe’nin çıkışında basın mensuplarına poz verdiler. Taylan, muhabirlerin evlilik ile ilgili sorusuna kestirme bir cevap vermekle yetindi.

Ahmet Mümtaz Taylan, yazar sevgilisini kastederek, “Hanımefendiyi çok seviyorum. Bundan daha güzel haber olur mu?” dedi. Yakında yeni bir diziyle ekrana geleceğini söyleyen oyuncu, “Sürpriz bir karakter mi, bir şey diyemem”. dedi.

Usta oyuncu yeni sezonda, Most Prodüksiyon’un yapımcılığını üstlendiği, Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Hayat Sırları isimli dizi de rol alacak.

IRMAK ZİLELİ KİMDİR?

RMAK ZİLELİ, 1978 yılında İstanbul’da doğdu. Sosyal Antropoloji öğrenimi gördü. Televizyon ve dergilerde muhabirlik yaptı. Roman Kahramanları dergisinin kuruluşunda görev aldı ve ilk 6 sayı yayın yönetmenliğini yürüttü. 2006 yılından bu yana çeşitli dergilerde, gazete kitap eklerinde değerlendirme ve eleştiri yazılarının yanı sıra editörlüğünü yaptığı Remzi Kitap Gazetesi’nde “Devrik Cümle” adlı köşesinde yazmayı sürdürüyor.

Zileli’nin basılmış eserleri arasında, 2012 Yunus Nadi Roman Ödülü’nü kazanan ilk romanı Eşik (2011), Bayram Çocukları (2004) isimli bir araştırma ve Doğruyu Aradım Güzeli Sevdim (2009) başlığıyla Halit Refiğ ile söyleşi kitabı bulunuyor.

Zileli’nin ikinci romanı Gözlerini Kaçırma 2014’te Remzi Kitabevi tarafından yayınlandı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı