Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ahmet Kural, yeni filmi için bıyıklarına kıydı

Film Haberleri

25 Ağustos 2017 Cuma 09:30:36

Son Güncelleme: 25/08/2017 04:56:23

Ahmet Kural, yeni filmi için bıyıklarına kıydı

Beyazperde ve beyaz camda yer aldığı dizi ve filmler ile izleyenleri gülmekten kırıp geçiren Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisi yeni bir komedi filmi ile beyazperde’de izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Ahmet Kural, yeni filmi için bıyıklarına kıydı

Çalgı Çengi, Düğün Dernek yanı sıra İşler Güçler ve Kardeş Payı gibi diziler ile izleyenleri kahkahaya boğan ikili, Ailecek Şaşkınız filmi ile 2018’in ilk haftasında beyazperde de olacak.

Dizilerinde olduğu gibi bu filmde de Selçuk Aydemir filmin yönetmenliğini üstlenirken, ünlü komedyenlere güzel oyuncu Saadet Işıl Atasoy eşlik edecek. Ayrıca Dağ serileri ile büyük beğeni toplayan yakışıklı oyuncu Çağlar Ertuğrul’da filmin oyuncu kadrosunda yer alacak.

Filmde Ahmet Kural zengin bir müteahhitin oğlu Ferhat’ı, Cemcir Ferhat’ın beraber çalıştığı çocukluk arkadaşı Gökhan’ı, Aksoy ise Ferhat’ın aşık olduğu Elif karakterini canlandıracak.

Ahmet Kural, film setinden bir fotoğraf paylaşarak, takipçilerini gülme krizine soktu. Sakal ve bıyığının yarısını kestiği fotoğrafı paylaşan Ahmet Kural’ın bu fotoğrafına 100 binin üzerine beğeni gelirken, 1000’e yakın da yorum yapıldı.

İşte Ahmet Kural’ın o fotoğrafı

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı