Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in Yeni Dizisi TV8’de

Dizi Haberleri

13 Temmuz 2018 Cuma 13:36:28

Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in Yeni Dizisi TV8’de

Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in yeni dizisi TV8’de. Daha önce Jet Sosyete dizisini transfer ederek ses getiren TV8’den yeni atak. TV8 yeni sezonda yayınlayacağı 2. dizi de Tv8’de olacak. Ahmet Kural ve Murat Cemcir TV8’de komedi dizisi çekecek.

İşler Güçler ve Kardeş Payı gibi sevilen komedi dizilerin başrol oyuncuları Murat Cemcir ve Ahmet Kural’ın yeni dizisi çekimlerine başlıyor. Daha önce Kardeş Payı’nın devamı niteliğinde olacak açıklaması sonrası yeni dizinin akıbeti belli oldu. Sevilen oyuncular TV8’le el sıkıştı.

Ahmet Kural ve Murat Cemcir yeni sezonda Tv8 ekranlarında olacak. Kardeş Payı benzeri bir diziyle ekrana gelecek oyuncular Acun Medya ile her konuda anlaştı. Jet Sosyete ardından TV8 ekranlarında 2. dizi belli oldu. İşler Güçler ve Kardeş Payı dizileri sonrası 3. dizi serüvenleri merakla bekleniyordu.

Ahmet Kural ve Murat Cemcir Yeni Dizisi Ne Zaman Başlayacak!

Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in yeni dizisi çekimlerine Ağustos ayında başlıyor. Kadroda sürpriz oyuncularında yer alacağı dizi TV8’den de sürprizler gelecek. Özellikle Survivor’un sevilen yarışmacılarından bir kısmını bu dizilerde görebileceğiz.

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı