Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ahmet Kural Sıla Barıştı mı? Yeniden Sevgililer mi?

Magazin

16 Temmuz 2018 Pazartesi 21:57:17

Ahmet Kural Sıla Barıştı mı? Yeniden Sevgililer mi?

Ahmet Kural ve Sıla aşkı kaldığı yerden devam edecek mi? Dizilerin sevilen ismi Ahmet Kural, İnstagram’dan Sıla’yı tekrardan takibe aldı. Sıla ve Ahmet Kural barıştı mı? Yeniden sevgili olacaklar mı soruları sık sık gelmeyi başladı. İşte Kural ve Sıla’nın yeni kararı.

Magazin gündemine bomba gibi düşen ve aşkları da barışmaları da sürpriz olan Ahmet Kural ve Sıla arasında yeniden aşk alevlendi! Kardeş Payı, İşler Güçler gibi televizyon ekranlarında başarısı, Düğün Dernek gibi yapımlarla Türkiye’de rekorlar kıran yakışıklı oyuncu Ahmet Kural Sıla aşkında büyük sürpriz.

Ahmet Kural, İnstagram üzerinden Sıla Gençoğlu’nu tekrardan takip etti. Hayranları tarafından çok yakıştıran çift kaldığı yerden aşklarına devam etme kararı aldı. Sıla’nın son konserinde gözyaşlarına boğulması sonrası Ahmet Kural’ı unutamıyor yorumlarının ardı arkası kesilmemişti. Ahmet Kural’ın Sıla’yı takip etmesi, oda unutamadı ve barışmak istiyor diye yorumlandı!

Ahmet Kural ilk adımı attı!

Sıla, İnstagram hesabından bu hamleye şimdilik sessiz kaldı. Ahmet Kural’ın Sıla’yı takip etmesi sonrası nasıl bir tepki vereceği merak ediliyor. Bu ilişkide Sıla çok kırılmıştı. Sıla’nın Ahmet Kural’ı affedip affetmeyeceği büyük merak konusu oldu.

İkilinin barışması durumunda direk evleneceği yakın çevreleri tarafından sürekli gündeme geliyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı