Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ahmet Kural Murat Cemcir yeni Komedi dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Dizi Haberleri

8 Ağustos 2018 Çarşamba 13:24:27

Ahmet Kural Murat Cemcir yeni Komedi dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Ekranlarının sevilen komedi ikilisi Ahmet Kural ve Murat Cemcir önümüzdeki sezon yeni bir komedi dizisiyle televizyona dönüyorlar! Dizileri, filmleri ve yer aldıkları projelerdeki başarılarıyla göz dolduran Ahmet Kural Murat Cemcir ikilisinin yeni dizisi ne zaman başlayacak? Murat Cemcir Ahmet Kural yeni dizisinin adı ne? Sizler için araştırdık…

Ahmet Kural Murat Cemcir ikilisi yepyeni bir dizi projesiyle televizyona dönüyor! Yeni dizinin ilk ipucunu Murat Cemcir verdi! Murat Cemcir yaptığı açıklamada “Selçuk Aydemir senaristimiz, komedi türünde aşklı meşkli bir senaryo yazdı, bakalım göreceğiz.” diyerek heyecanlandırdı! Ahmet Kural Murat Cemcir ikilisi şaşırtmayarak yine başarılı bir komediye imza atacaklar!

Ahmet Kural – Murat Cemcir ikilisinin yeni komedi dizisi geçtiğimiz ay duyurulmuştu! Dizinin ne zaman başlayacağı, senaryosunun ne olacağı ve dizi ekibinde başka hangi oyuncuların yer alacağı daha ilk günden merak edilmeye başlanmıştı! Dizinin komedi türünde olacağı kesinleşti! Zaten bu ikilden başka bir şey de beklenemezdi… Öte yandan dizinin oyuncu kadrosuyla ilgili henüz netleşmiş bir şey yok.

AHMET KURAL – MURAT CEMCİR YENİ DİZİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Ahmet Kural Murat Cemcir ikilisinin yeni dizisinin 2018’in sonunda veya 2019’un başında başlaması bekleniyor. Aralık – Ocak aylarında yayınlanması beklenen yeni dizi öncesi Ahmet Kural hayranları merak içerisinde. Daha önce ikilinin bir arada yer aldığı Star TV’de yayınlanan Kardeş Payı dizisi izleyiciyi mest etmişti! Selçuk Aydemir’in senaristliğini yapacağı yeni dizi bakalım tutacak mı?

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı