Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ahmet Hakan’dan Çok Sert Mustafa Ceceli sözleri

Medya

15 Temmuz 2018 Pazar 00:40:43

Son Güncelleme: 15/07/2018 00:46:44

Ahmet Hakan’dan Çok Sert Mustafa Ceceli sözleri

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, bugünkü köşe yazısında eski eşi Sinem Gedik’in görüntülerinin medyaya servis edilmesinde başrol oynayan eski eşi ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli’ye sert tepki gösterdi. Eski eşi Sinem Gedik ile şarkıcı İntizar’ın görüntüleri yayınlanan Mustafa Ceceli’ye Ahmet Hakan’dan sert sözler! Ahmet Hakan, Mustafa Ceceli’ye nasıl yüklendi?

Hürriyet Gazetesi köşe yazarı Ahmet Hakan 15 Temmuz 2018 günki yazısında, şuanda eski eşi Sinem Gedik ve şarkıcı İntizar’ın eşcinsel görüntüleriyle gündeme gelen Mustafa Ceceli’ye sert sözlerle yüklendi. Eski eşi Sinem Gedik’ten ayrılan ve boşanma davası geçtiğimiz sene sonuçlanan Mustafa Ceceli’nin şu anda eski eşi Sinem Gedik ile velayet davası ise sürüyor. Geçtiğimiz gün mahkemeye sunulan İntizar-Sinem Gedik görüntüleri medyaya sızmış, yaşanan skandal bomba etkisi yaratmıştı!

Gazeteci Ahmet Hakan’da bugünkü yazısında Sinem Gedik’in eski eşi ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli’ye sert sözler sarf etti! Ahmet Hakan, Velayet davasında lehine sonuç çıkarmak ve boşanma sürecinde eleştirilen hedefi haline gelmesiyle bozulan imajını düzeltmek için İntizar ile eski eşi Sinem Gedik’in görüntülerini medyaya servis ettiği için Mustafa Ceceli’ye tepki gösterdi. Yazısında ” HEM bozulan imajını toparlamak hem de çocuğunun velayetini almak için… Çocuğunun annesinin rezil olmasına imkân tanıdın Ceceli” diye seslenen Ahmet Hakan, “Seninle dokuz yıl evli kalmış bir kadının hayatı karartıldı.” diye sözlerini sürdürdü!

AHMET HAKAN’DAN MUSTAFA CECELİ’YE “DİNDAR İMAJI YERİNE AZICIK İNSAN OLSAYDIN”

Eski eşi Sinem Gedik’ten bir anda ayrılan Mustafa Ceceli, ardından Selin İmer’le aşk yaşamış ve kısa sürede yeniden evlenmişti. Bu süreçte eleştirilerin odağı haline gelen Mustafa Ceceli eski eşinden ayrılıp hemen yeni bir sevgiliyle aşka yelken açtığı için adeta yerden yere vurulmuştu. Ahmet Hakan, bugünkü yazısında eski eşini bu imajından kurtulmak için kurban ettiğini belirterek Mustafa Ceceli’ye yüklendi. Yazısının sonunda Ceceli’ye “Ayıp ettin Ceceli! Keşke Dindar imajı çizmek için çabalamak yerine azıcık insan olmak için çabalasaydın.” diye yazdı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Medya

Yukarı